Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Csak nekem fagy ki mindig a...

Csak nekem fagy ki mindig a google? Tegnap óta kb 20 percenként azt írja nem válaszol. Miért?

Figyelt kérdés

2018. nov. 19. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Melyik szolgáltató?

Csak kíváncsi lennék én is, hogy ez általános vagy szolgáltatófüggő, mert jó ideje nekem is időnként használhatatlan a Google. Nagyon idegesítő tud lenni.

Például főleg csúcsidőben, tegnap este is voltak ilyen időszakok.

Telekom vezetékes.

2018. nov. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A YT-al, illetve a Google Play-el is gond volt tegnap este, olyan 1 órára érdekes dolgokat produkált, de eddig tiszta forrásból nincs megerősítés, hogy mi lehetett.
2018. nov. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja sztem youtbe al van gond. Mindig akkor fagyott ki mikor az meg volt nyitva. Nem telekomosak vagyunk.
2018. nov. 19. 15:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat mert már azt hittem, a gépem a rossz a sok crackelt vírusos játék miatt :)
2018. nov. 19. 15:50
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

"Nem telekomosak vagyunk."


Ipari titok, már nem bírtad ideírni, hogy melyik?

Nem értem, eddig azt hittem, a kérdezők csak felületesség, tudatlanság miatt szokták elfelejteni a szolgáltatók említését.

De úgy látszik, már direkt kérdésre sem vagytok hajlandók megmondani, hihetetlen...

2018. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne pattogj már itt!
2018. nov. 19. 18:20
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a baj, utólag már nem lehet sajnos visszavonni, ha tudtam volna, hogy ekkora primitív vagy, nyilván nem írtam volna neked semmit.

De ilyen szemetek itt mindig is voltak, persze még neked áll feljebb...

2018. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!