Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol be az asus...

Miért nem kapcsol be az asus laptopom? Mit csinaljak vele, nem reagal semmire?

Figyelt kérdés

Bekapcsoltam, de be volt dugva egy pendrive es belépett a biosba. Valamit elkezdett tolteni en meg kihuztam a pendriveot. (Csak képek voltak rajta.)

Azota ha bekapcsolom kis ido mulva elkezd porogni a ventilator majd fel perc mulva leall, de vilagit egy lampa a laptopon. A kepernyo vegig sotet.

Mit csinaljak?


2018. nov. 22. 13:37
 1/4 anonim válasza:
Alaplap hibás lett, integrált a videókártya? Vidd szervízbe, ők majd tudnak biztosat mondani.
2018. nov. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a pendrive-on maradt valami egy bootolható telepítőből, ezért a gép arról kezdett bootolni.

Ezt megszakítottad, amiből normális esetben semmi gond nem szokott lenni, én is jártam már így.

Úgyhogy szerintem ez nem tűnik normálisnak, de próbáld úgy kikapcsolni a gépet, hogy nyomd a gombot, míg leáll. Utána ismét indítás.

Vedd ki az akkut, majd tedd vissza, utána próba.

Utána szerviz.

2018. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hat az a baj, hogy ezt mar csinaltam.. mmint a kikapcsolast.

Az aksi meg nem kivehető

2018. nov. 22. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazság szerint mindegyik kivehető (Youtube megmutatja), legfeljebb nem mindenki tud szerelni, meg nem is biztos, hogy sokra mégy vele.
2018. nov. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!