Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mozgatható wifis/bármis...

Mozgatható wifis/bármis mozgásérzékelős jelző, csipogó rendszer?

Figyelt kérdés

Egy telephelyen dolgozok, oda szeretnék valamit, amit viszek magammal minden műszakba. És minden műszak végén elviszek magammal. A mozgatható, mobil szenzort kirakom valahova a kapu közelébe (10m mondjuk vagy ilyesmi) a másik meg nekem bent jelez ha valami kocsi/ember beáll a kapu elé. Ki ismer ilyesmit? Link?

Köszi!



2018. nov. 23. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Jófogáson keress rá bébiőrre.
2018. nov. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egy félig-meddig megoldás ez, a legjobb konstrukció az lenne, ha csipogna nekem amikor mozgás van.

Azokban a babamonitorokban amiket néztem a mozgás érzékelése a kiságy matraca alá elhelyezett nyomásérzékeny lapokkal történik. Én egy üzemi bejáratot nem akarnék így lefedni :D Nem is észrevehetetlen a főnökök által, nomeg költséges is.

2018. nov. 24. 07:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez? Bár ez SIM kártyás:

[link]

2018. nov. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy ez:

[link]

2018. nov. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jók vagytok, köszönöm!!
2018. nov. 24. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!