Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb digitalizáló...

Melyik a legjobb digitalizáló tábla 20. 000ft-ig?

Figyelt kérdés
El szeretnék kezdeni animálni, csak egér helyett gondoltam egy táblával egyszerűbb lenne. A keret az eléggé fix. Ha 15.000 alatt lenne az lenne a legjobb. WAcomot néztem, de 30000 a legolcsóbb.

2018. nov. 27. 16:36
 1/4 anonim válasza:
Budapesten van egy bolt ahol én 12000-ért vettem egy egyszerü kezdöknek való wacom tabletet. Ha rámírsz akkor megkeresem és megnézem a típusát meg azt hogy hol vettem
2018. nov. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Wacomon kívül mást ne vegyél, nagyon mellé lehet nyúlni. (Nem azt mondom, hogy minden más rossz, csak azt, hogy kockázatos)

Hosszú távon sokkal jobban megéri egy Wacomot venni, ami évekig jó, minthogy venni olcsón egy olyat, ami egy évig se bírja. Próbálkozhatsz még használtan venni.

2018. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-őt találtam használtan: [link] és [link] . Melyik éri meg jobban? Melyik a jobb? és milyen cd-k cárhatnak hozzájuk?
2018. nov. 27. 23:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#2-es vagyok

A Wacom Intuos szériája elég jó, bármelyiket választhatod. Talán elsőként a CTH-490-et próbálnám meg, de csakis azért, mert a másik táblánál azt írják, hogy 2014-ben lett vásárolva. Bár ezért az árért az is bőven megéri, az én Wacom táblám 6 éves, és ígyis tökéletesen működik.


Amit adni szoktak a rajztáblához CD-n, az a tábla telepítője (felrak egy saját kezelőfelületet, ott tudod beállítani pl. hogy jobb vagy balkezes táblaként működjön, a toll gombjait stb.), illetve ajándékba még rajzprogramot szoktak adni ezekhez az eszközökhöz.

2018. nov. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!