Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lenovo miix 320 2in1 fajta...

Lenovo miix 320 2in1 fajta laptopról mi a véleményetek, ha volt/van nektek?

Figyelt kérdés
Ilyet gondoltam venni, amit eddig olvastam róla, az alapján megfelel nekem, mivel kicsi elvileg jó a hang és képminősége is. Az érdekelne, hogy nektek mennyire vált be, mennyire strapabíró?

2018. nov. 30. 20:20
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
89%

Nekem ilyen volt, de visszavittem. Maga a tablet egyébként nem volt rossz, nekem nagyon tetszett, kialakításra, dizájnra, hangja is jó volt. 2 nap múlva viszont elkezdte azt csinálni, hogy a billentyűzet állandóan le/fel csatlakozott úgy, hogy nem mozdítottam meg, csak gépeltem rajta, a tabletet leszedtem, visszaraktam, újraindítottam, de nem változott semmi, egyszerűen nem lehetett gépelni rajta, a touch panel sem működött jól, gondolom érintkezési probléma volt. Egy angol fórumban olvastam, hogy nagyon soknak ugyanez volt a problémája, mindenesetre visszavittem, hogy nézzék meg, akkor éppen jól működött, de 2 perc múlva úgy lefagyott, hogy inkább visszavették.

Most egy Asus van, hasonló a konstrukció, árban is kb. ennyi, megvan kb. 1 éve és még egyszer sem csinált ilyet.

Viszont van összehasonlításom is. Az biztos, hogy az Asus-nak sokkal rosszabb az anyagminősége, de stabilabb is, sőt egyszer le is verte a barátnőm, de semmi baja nem lett.

2018. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!