Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha egy állólámpa vagy egy...

Ha egy állólámpa vagy egy asztali kislámpa pár perc alatt pokoli forró az azt jelenti hogy az egy szAr lámpa és hasznosabb hulladékként? :/

Figyelt kérdés
2018. dec. 1. 18:07
 1/8 repulo ***** válasza:
Vagy túl nagy teljesítményű izzó van benne.
2018. dec. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha hagyományos izzó van benne, mondjuk egy 60 vagy 100W-os, akkor ez egy teljesen normális jelenség.
2018. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 repulo ***** válasza:
Ha meg halogén, nem véletlenül van a burán a fogantyú.
2018. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szirty ***** válasza:

Vagy igen, vagy nem.

Attól függ...

2018. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha izzó helyett LED-et raksz be, máris kevesebb energiát pazarol, csak az sem mindegy, hogy dimmelhető vagy mi ez, próbálj meg több információt átadni!
2018. dec. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 repulo ***** válasza:
És a petróleum lámpákról még nem is beszéltünk. :-)
2018. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mi ez a borzalom, ha ránézek a lelkem kiugrana a testemből megnevezni sem merem mert sértődésből fölgyújtaná nekem az egész lakást én eldöntöttem hogy mostantól "TudjukMi" kódnéven fogok hivatkozni erre a pokolból szökött kreálmányra.
2018. dec. 1. 22:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Filozofálás helyett inkább írd le, mi világít benne! Hagyományos izzó, halogén izzó, kompakt fénycső, LED lámpa, stb?

Az meg már csúcs lenne, ha magáról a "kislámpáról" is tennél föl egy képet!

2018. dec. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!