Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Aliexpress! Ha nov 29-dec 10...

Aliexpress! Ha nov 29-dec 10 van irva h érkezik a csomag és nem jött meg mi a teendö?

Figyelt kérdés
2018. dec. 10. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi. Ne azt nézd, hogy mi a saccolt szállítási határidő hanem azt, hogy az eladó hány napra vállalja a szállítást. Ez általában jóval későbbi dátumot ad.
2018. dec. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szerintem szokottnál is későbbre várható, mivel nagy a forgalom, karácsonyi rendelések miatt...
2018. dec. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Várni kell, mert az csak egy tájékoztató adat és nem szabály vagy törvény. A világátlag 2-4 hét szokott lenni, ezt jelzi a dátum. Csakhogy Kínából 45-60 nap is normális konténerhajós szállításnál, és október utáni rendelés már bőven benne van a karácsonyi csúcsidőben. A magyar postánál lévő emberhiány miatt a csomagok egész évben fel vannak torlódva, karácsony előtt még inkább, van hogy egy hónapot vár a sorára a központi elosztóban míg egyáltalán vámeljárás elé kerülhet. Ha van vámolás, akkor az még +2-4 hét feldolgozási idő, mire kézhez veheted.


Türelemmel kell várni, mert meg fogod kapni a terméket, de nem a becsült időben. Nekem november eleji rendelés már csak január végén érkezett meg vámeljárással együtt a múltkor.

2018. dec. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csinálj fiókot az Ali expressznél, és végig követheted a csomagod útját. Az én csomagom 1 hónapot állt valami külföldi depóba, és amikor útnak indították, másnap a magyar posta kihozta. Nagyon korrekt ez az eljárás, de ettől függetlenül a 2 hónap az rekord volt....
2018. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Karácsony van, esetleg február elején már kézhez is kaphatod!
2018. dec. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én például dec 16-án rendeltem és ma hozta a postás. De valóban volt ami 2-3 hónap is volt.
2019. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!