Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ingyen internet, ezt hogy?

Ingyen internet, ezt hogy?

Figyelt kérdés

Szerintem biztos vannak akik látták ezeket az új videókat YT-on (Free Internet, már free energy is van). Aki nem az azonnal nézze meg!Kb 4 hete terjednek ezek a videók. Mindegyiknek az a végeredménye, hogy a telefonhoz hozzákapcsolt micro usb kábelen keresztül a telefonra jön az intenet.... És csak egy egyszerű Sim kártya szülséges hozzá... Vki érti ezt, vagy el tudná magyarázni?

(Esetleg ebből nem lesz vmi "forradalom"? Hisz internet csak úgy a semmiből... A másik meg,hogy már a videóban a Sim kártyának köszönhetően ingyen áram is lett. És hát energia a semmiből nem terem...)



2018. dec. 22. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki minden baromságot elhisz... Csak sajnálni tudom
2018. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs sem ingyen internet, sem ingyen energia, sem ingyen ebéd.

Csak a hiszékeny embereket behülyítik.

2018. dec. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs...:D

Láttad a "Kingsman - A titkos szolgálat" című filmet? Abban osztogattak ingyen Sim kártyát meg netet, a történet további részét nem spoilerezem le, ajánlom hogy nézd meg :)

2018. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ingyen lófa$z videót megnézted már? Próbáld ki minél hamarabb.
2018. dec. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

" Aki nem az azonnal nézze meg!"

Nézegesse a tököm. Nekem már az is sok, ha kettőnk közül te vagy hülye.

2018. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A "Kingsman" templomi jelenete meg egyértelműen filmtörténeti mérföldkő :)) Szóval tényleg neccesek az ingyen cuccok :)
2018. dec. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vitát indítottam el, de ahogy látom nagyon sokan a lényeg értelmezését nem képesek megtenni... Elgondolkodni nem ártana mielőtt a másikba belekötsz... Egyesek! Aki nem hiszi,járjon utánna, meg is lehet csinálni;)
2018. dec. 23. 00:58
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Haver.. ideböfögsz egy random baromságot minden hivatkozás, netán bizonyíték nélkül... Nincs is min elgondolkodni így ;)


Majd ha te leírták bármit is értelmesen, akkor talàn méltó vàlaszt is kapsz.. addig hülyeségeket a jogos választ kaptad

2018. dec. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Clickbait... ez a titok nyitja. Minél többen nyissák meg a videót, iratkozzanak fel a cstornára, a csatorna tulajdonosának ebből jön - kapaszkodj a bugyidba - pénz. Sok videóindítás, sok pénz. Nagyjából nulla befektetéssel bevételi forrás.


Pár éve az ment, hogy pár 100 Ft-ból kifűtesz egy házat teamécsessel meg kerámia virágedénnyel... Nyilván, több 100 köbméter levegőt :D A termodinamika törvényei szerint, ahogy Móricka elképzeli :D

2018. dec. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nem vitát indítottam el"


Gyerekes ostobaságon nincs is mit vitázni.

Ismerős már ezt a szint, másik témában volt a reinkarnációban hívő visszamaradott gyerek, hagyjuk már...

Reinkarnáció van, mert csak és kész!

Szánalmas!

2018. dec. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!