Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Összeköthetem az A Adaptert a...

Összeköthetem az A Adaptert a modemmel? 12V 1.7A / 19V 3,42A

Figyelt kérdés
Van egy modemen 12V 1.7A nem találom meg az eredeti adapterét egy 19V 3,42A-al összeköthetem?

2018. dec. 23. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha így akarsz szilveszteri tüzijátékot csinálni akkor tedd meg nugodtan.
2018. dec. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne.
2018. dec. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 repulo ***** válasza:
2018. dec. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Adapternél mindig a feszültség a legfontosabb. A kelleténél kevesebb nyilván nem elég, de a túl sok pedig tönkreteszi az eszközt (vagy akár fel is gyújtja). Minimális különbség mindkét irányban elfogadható és "biztonságos", de ne kísérletezz vele, legyen az a táp megfelelő.


Áramerősségnél nyilván szintén kell a minimum, viszont több nyugodtan lehet, hisz az eszköz úgyis csak annyit használ el, amennyire szüksége van. Ezalól kivétel az akkumulátor, akkut soha ne tölts nagyobb árammal, mint a gyári előírt.


Szóval nem, 12V-ra tervezett eszközre ne dugj 19V-os tápot.

2018. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!