Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Akiknek van Jbl Go-juk, vagy...

CsakEgyLóFan kérdése:

Akiknek van Jbl Go-juk, vagy értenek az ilyen dolgokhoz, (én sajnos nem ertek ezekhez. ) szerintetek mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Most érkezett meg a JBL Go-m, amit rendeltem. Először nem kapcsolt be, szóval feltettem töltőre és most pirosan világít rajta a led. Már 2 órája töltöm de még mindig semmi, nem ad ki hangot se és nem vált át a led kékre (vagy fehér nem tudomxd). Valami tipp, hogy mi lehet a baja vagy miért nem működik?

2018. dec. 24. 10:43
 1/3 Zzzoli ***** válasza:

Felteszed a kérdést itt hogy más keresse ki a leírást a neten?

Ott van benne, piros led egyenlő töltés alatt, villogó piros alacsony töltöttség.

Ha kéken világít akkor párosítva van eszközhöz, ha villog akkor párosítás, ha lassan villog akkor nincs párosítva.

2018. dec. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még annál is furább, ha a mellékelt papírt velünk szeretnéd elolvastatni.

OK, de akkor szkenneld vagy fotózd, hogy láthassuk is!

2018. dec. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Akiknek van Jbl Go-juk, vagy értenek az ilyen dolgokhoz, "

Azok visszaküldik ha nem lehet feltölteni.

2018. dec. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!