Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért kapcsol ki a laptopom,...

Miért kapcsol ki a laptopom, ha töltőn van?

Figyelt kérdés

A dolog kicsit bonyolultabb mint a kérdés, azt elég egyszerűen tettem fel.

Adott egy kb vadi új Asus Vivobook Max, amit írásra, böngészésre vettem.

Elvittem egy szervizbe a vásárlás után pár hónappal, mert addigra jutottam el, hogy tegyenek rá nekem officet, mert az nem volt rajta, addig nem is nagyon használtam, csak internetezésre, de arra kiválóan működött. (kettő gépet vittem el, a régit is, hogy felturbózzák, jelentem annak a világon semmi baja!) majd amint elhoztam a szervizből és használni kezdtem töltőn kikapcsolt. Bekapcsoltam, ment 10 percet, ismét kikapcsolt. Időnként hopp totál kikapcsol, van hogy hibát jelezve elkezd valamit frissíteni meg tölteni kék képernyővel majd újraindul de megint kikapcsol.

Ha viszont ki van kapcsolva és feltöltöm, majd kihúzom és aksiról használom akkor 100%-os a gép, megy rendesen, gyors, semmi baja. Ez mitől lehet? Hétfőn visszaviszem a szervizbe, de addig is hátha tud valaki valami okosat mondani.


ui.: a töltő nem lett otthagyva a szervizbe, azt be sem vették, mégis attól kattan be a gép. Olyan mintha be lenne rajta kapcsolva egy gomb, hogy ha töltőn van akkor hibakóddal kapcsoljon ki 10 percenként. Évek óta oda hordunk mindent, nem kontárok, sohasem volt semmi problémánk velük.



2019. jan. 3. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:

De milyen hibakóddal?

Régen Windows fórumokat támogattam hobbiból, ettől kaptunk hülyét általában:

Hibaüzenet.

OK, de milyen hibaüzenet? Ki látja azt? Te látod, én nem.

2019. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!