Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Feltörték a gépem? Mit csináljak?

Feltörték a gépem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A gépemet csak én használom. Sok furcsa dologra lettem figyelmes viszont a mai mindenen túl tesz leírni is nehéz: Egy elmentett emailcím volt a gépemen mintha én mentettem volna el. Megkerestem az email cím tulajdonosát aki (300kmre lakik tőlünk!) azt írta 5 éve lopták el tőle azt a fiókot amit nekem egyszerűen kidobott a számítógépem. Kíváncsiságból kijelöltem a jelszót és katt bal egér vizsgálattal jött a legdurvább része...a saját facebookom jelszava volt az. 1000% hogy az a valaki szórakozik velem... de mégis mit tudnék most csinálni? Hideg kiráz az egésztől.

2019. jan. 6. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Előbb víruskeresés (Bit Defender Total Security 2019 mindent kiírt, van 30 napos próba idő), aztán a fontos helyeken jelszó, majd email csere
2019. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
:O
2019. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ettől a precíziós esetleírástól engem is kiráz a hideg.
2019. jan. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
+ Malwarebytes
2019. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!