Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Bevált ébresztő "eszköz" vagy...

Bevált ébresztő "eszköz" vagy app nehezen ébredőknek?

Figyelt kérdés

"Sajnos" vagyok olyan szerencsés, hogy itthonról dolgozom, viszont az ébredésem azóta katasztrófa. 6-7 órákat alszom ami kielégítőnek mondható, de rendszeresen van, hogy arra ébredek, hogy:

- csörög az ébresztőm 1 órája és a szomszéd nyomja a csengőt, hogy kapcsoljam már ki.

- felébredek az eredeti ébresztéshez képest 2 órával később és magam mellett találom a telefonom az ágyban.


Régebben sokkal de sokkal könnyebben ébredtem, az alvásminőségem sem romlott, nem vagyok fáradt egész nap (pláne ha nem kelek fel az ébresztőre, haha), szerintem csak annyiról van szó, hogy mivel szabadon garázdálkodom az időmmel, ezt a testem és a tudatalattim is érzi és tudja, és így "nem veszem komolyan" az ébresztőt.

Próbálkoztam ezer ébresztő applikációval (iOS), olyanokkal ahol feladványt kell megoldani, meg hasonló nehezítések vannak. Viszont nincs az az app amit ne lennék képes tudtomon kívül 2 pöccintésből kinyomni, ezek szerint.

Kaptam a páromtól egy olyan ébresztőórát ami súlyzó alakú és úgy lehet lenyomni az ébresztést, ha 10 ismétlést megcsinálsz vele. Na most ebből volt, hogy félálomban kiszedtem az elemet és aludtam tovább.

Tudom, hogy ez baromi rossz kifogás, de egyszerűen azt érzem, hogy ébredésnél nem vagyok önmagam és csak arra koncentrálok, hogy megszüntessem a zavaró tényezőt és aludhassak tovább. Persze amikor végre felkelek akkor tényleg nem is értem, hogy hogy történhetett ez, mit gondoltam, vagy sokszor tényleg nem is emlékszem arra, hogy mi történt.

Van még valaki hasonló cipőben?

Vagy létezik valami app ilyen esetekre is? Esetleg valami bevált, kipróbált eszköz? Én is láttam sokféle ébresztőórát, ami "elszalad" meg ilyenek, de tényleg az érdekelne ami nektek bevált, ha Ti is ilyen rettenetesen gyenge emberek vagytok, mint én.



2019. jan. 10. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem segített az,ha a telefonom olyan messzire raktam magamtól(min.2m),hogy fel kellett kelnem,hogy kinyomjam.
2019. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó ötlet lenne, de megtörtént már többször. A tőlem 1 méterre lévő ablakpárkányra tettem. Konkrétan nem hallottam meg. A szabadnapon lévő párom keltett 1,5 óra csörgés után, hogy szánalmas vagyok. :)))))
2019. jan. 10. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Van egy MiBand 3-asom. A Mi Bandage app-on belül tudok ébresztést állítani a Mi Band-ra és akkor rezeg a karomon. Hát van, hogy erre előbb felkelek mint ha a telefonom ébresztene.
2019. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!