Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Menni pénzt kérhetnék azért...

Gergo999 kérdése:

Menni pénzt kérhetnék azért hogy valakinek a szmítógépén tartok egy gyorsító karbantartást?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy értek ezekhez a dolgokhoz elég jól és szeretnék egy kis pénzt keresni nem sokat én olyan 500-1000 forintra gondoltam de úgy hogy szinte újonnan kapja a vissza a gépét aki rám bizta.

2019. jan. 14. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Ez a baj ezzel az oldallal, tinédzserek gyűjtőhelye.
2019. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Én rendes szakemberhez viszem a gépemet inkább. Attól, hogy valaki non-stop a gépen játszik, még nem ért hozzá..azért ezeket tanulni kell.
2019. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Kérj egy fém 100-ast.
2019. jan. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha értenél hozzá, nem ide gyártanád a kérdéseket.

Egyébként számold ki.

Az elpocsékolt időd, meg a villanyszámla mennyit ér neked?

Egy gépet rendberakni nem egy-két óra. Legalábbis olyanokra értem, ahol a felhasználó adatait kell helyreállítani, stb. Az ilyesmi megy neked?

2019. jan. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Nekem üzletbe 4000ftert csináltak meg rajta mindent. De nem jobb klikk és frissítés volt a művelet rajta . A legújabb windowstól kezdve minden új volt rajta . Szóval reális az az összeg amit te behatároltál magadnak.
2019. jan. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
A legújabb windowstól kezdve minden új volt rajta. Felnevettem. 20 perc alatt megcsinálom neked.
2019. jan. 15. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Jóvan már nem lehet mindenki bill gates. Van ami meg neked nem menne...
2019. jan. 15. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

1000 forintból megcsinálni nem lehet.


Ettől hányok 10 éve abbahagytam ezt a szakmát az önjelölt szakik miatt akik fillérekért úgy tesznek mintha ertenenek hozzá azt amikor balhé van viszik a szakemberhez a gépet és sírnak hogy drága, a mosógép szerelő 5x annyit keres mint egy informatikus.

2019. jan. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Ez így egyszerűnek hangzik, hogy te majd rendbe teszed a gépet.

Csak azt nem tudod, hogy laikusok milyen fárasztóak tudnak lenni, amikor jön majd a butaságaival, hogy ez eddig nem így volt, most nem tudja használni meg ilyenek.

Pedig én sok esetben szívesen oktatok idősebbeket, de azért néha durva tud lenni.

Ilyenkor azzal vigasztalom magam, hogy ha mindenki meg tudná javítani a TV-jét stb., akkor én miből élnék?

De ha már belevágsz, bagóért ne add el a tudást meg az időt, pár ezres legalább.

2019. jan. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

Ameddig nem váltod ki a vállalkozói engedélyt nem kérhetsz érte pénzt.

Szintén nem kérhetsz érte pénzt ha nincs meg a jogszabályban előírt végzettséged (ki se válthatod a vállalkozói engedélyt). Ld. 21/2010 NFGM rendelet. "Számítógépek, perifériáik összeszerelése, karbantartása, javítása". 1. melléklet.

2019. jan. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!