Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tünetei lehetnek annak...

Milyen tünetei lehetnek annak ha zenévél alszok?

Figyelt kérdés
Már egy ideje zenével tudok aludni. Van persze, hogy annélkül de leginkább zenével szeretek. Csak félek, hogy a halláskárosodáson kívül még más problémám is lehet..Mellyek azok a tünetek..
2019. jan. 15. 23:18
 1/6 repulo ***** válasza:
73%
Teljesen elveszted az önkontrollt, és indokolatlan kérdéseket teszel fel illetéktelen fórumokon.
2019. jan. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy. Tudod máshol nem találtam választ a kérdésemre ezért gondoltam feljövök ide háthaaaaa akad itt egy értelmes ember aki még segíteni is tud. De látom elég kevés itt az ilyen😋😊

Legözelebb máshol adddd ki magadból a sok hülyeséget amit tartogattál magadban a nap folyamán. Köszi❤️

2019. jan. 17. 16:25
 3/6 anonim válasza:

Szia. Milyen hangerőn nyomatod? Ha nem teljes hangerő akkor szerintem semmi bajod nem lehet tőle.

Utóirat csirke.

Mive én se vagyok normális ezért én is jogosnak tartom hogy berakjak egy random szivet...


----> <3 <---- nesze

2019. jan. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Oké, meglátszik hogy gyökér vagyok mert félreírtam, bocsi korán van, ideges vagyok hetek óta és csoda ha le tudok írni egy normális mondatot.. Szóval a lényeg, ha teljes hangerőn hallgatod, akkor egy idő után furcsa érzés (Főleg ha meghallgatod az egyik Al-namrood számot amitől az én fülem kikészül 5 perc után is:D)

Szóval a full hangerő nem jó, mert rosszul fogsz utána hallani, és zavaró lesz.

DE ha leveszed a hangerőt és halkan kellemesen szól, és ha vadorzó módjára álmodba kapálózól és véletlen kihúzod a fülhallgatót a füledből, akkor csak nem lehet semmi baj ':)

2019. jan. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😌🤔
2019. jan. 27. 20:53
 6/6 anonim válasza:
Van mit :D
2019. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!