Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ellopták a steam accountomat,...

Snorbi2000 kérdése:

Ellopták a steam accountomat, hol tudok irni a steam supportnak?

Figyelt kérdés
( [link] eljutottam, de nem találom, hogy hol tudnék irni nekik.
2019. jan. 16. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Lejjebb görgetsz, és ott van..:

[link]

2019. jan. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 repulo ***** válasza:

Itt már próbáltad?

[link]

2019. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Kommentelő: Pont ott böngésztem, de egyszerűen nem találok olyan opciót ahol egy supportnak megtudnám írni a problémámat.


2. Kommentelő: Itt látom értelmesen leírják ennek az egésznek a folyamatát, de ez is csak egy útmutató.


Azért köszönöm mindkettőtöknek. Esetleg nem tudtok egy olyan linket amire rákattintva közvetlenül, rögtön tudnék írni egy supportnak?

2019. jan. 16. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:

"Pont ott böngésztem, de egyszerűen nem találok olyan opciót ahol egy supportnak megtudnám írni a problémámat."

Nem kell ilyet tenned.

A jelszó változtatás elegendő.

2019. jan. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Változtatnék jelszót, ha lenne lehetőségem rá. De sajnos ez számomra már nem adatik meg, mivel a kedves orosz illető aki ellopta már törölte róla a telefonszámom, emailt változtatott, valamint jelszót is.


Ezért is fordulnék egy support taghoz.

2019. jan. 18. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!