Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért baj ha eldöntve használu...

Miért baj ha eldöntve használunk egy akkumulátort?

Figyelt kérdés
Sehol nem találok erre értelmes választ, hogy miért gond az hogy fel van döntve egy akkumulátor értem én hogy folyadék benne így meg úgy de az én esetembe zselés akksiról van szó és azt mondták nekem ennél se szabad. Arról lenne szó, hogy motorba kéne és csak állítva tudnám belerakni

2019. jan. 16. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Eleve nem is zselés általában, amit annak neveznek, hanem AGM, vagyis felitatott üvegszálas.

De én akkuk gyári adatlapjaiból szoktam tájékozódni, ha található hozzá. Csak ilyenre mondjuk nem emlékszem, nem figyeltem. Meg kellene nézni.

2019. jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vagy is csak a zselés akksikat nem szabad? Vagy pont hogy a folyadékosokat? vagy teljesen független és más számít?
2019. jan. 16. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Ott tartottam, hogy az akku adatlapját keresni szabad.
2019. jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

Erről lenne szó ahogy elnézem AGM azaz akkor ennek nem árt ha nem a talpára állítva használom jól mondom?

2019. jan. 16. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt sem említenek semmit a pozicionálásról:,

[link]

Ha fontos lenne, akkor valószínűleg közölnék.

Itt meg ezt írják:

[link]

6. Can my AGM battery be installed in any position?

- The AGM and Gel batteries can be mounted on their sides with no problems, but should not be mounted upside down.

Vagyis mindegy, csak ne fordítsd "fejjel" lefelé.

[link]

[link]

2019. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ohh köszönöm a segítséget.
2019. jan. 16. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!