Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hány évig bírja 1 epilátor?

Hány évig bírja 1 epilátor?

Figyelt kérdés
Az előzőm 4 évig volt meg, braun silk epil 5, a csipeszei elkoptak lassacskán, majd be se indult, de nem használtam rendszeresn. Most vettem egy ugyan ilyet csak hetest. Félek rendszeresen hasznalni mert draga volt:D Nektek mire ment tonkre?
2019. jan. 18. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem használod, sokáig fog tartani.
2019. jan. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van, egy kis béna rossmanos

Nagyon szeretem és úgy havonta hasznalom

Már lassan 1 éve megvan, eddig remekel

2019. jan. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A régi Braun kb. 10 évig. Vettem egy újat, csak 4 évig bírta. Most Philipset vettem. Kb. 2 éve van meg, remélem, tovább bírja.
2019. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én Philips-et vettem annak idején, és 6 év után sem volt semmi baja! Nem koptak el a csipeszei, pedig rendszeresen használtam. De kidobtam, mert áttértem a borotvára.

Ha újra akarnék venni, megint Philips-et választanék. Ja, és a márka legolcsóbb készülékét vettem annak idején.

2019. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

1. Kínából 20 euór körül már minpőségit vehetsz.

2. A pasik nem a mindig epillált lábra buknak. Tök fölösleges ezen görcsölnöd.

2019. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na használod már rendszeresen?

Az én epilátortörténetem:

Első tinikoromban egy jégakus philips, még nővétemmel ketten nyúztuk, ahoz képest sokáig bírta, szerintem vagy 5 évig. (De lehet 7)

Aztán saját epilátorom babyliss volt, kemény egy évig bírta, talán a motor adta be a kulcsot, nem emlékszem.

Aztán vettem egy x epileset, sztem másnap tönkre is ment, kicserélték. Az új talán egy évet bírt. Nem forgatta meg a csipeszeket, csak visított..

Nyáron vettem a legolcsóbb philips satinellét, teljesen jó volt, de közben kaptam egy 7es braunt. Most azt használom, mert vezeték nélküli, de őszintén sok különbséget nem érzek az olcsó philips és a drága braun között. Hónaaljnál jobb a philips. Lábnál meg. Hát egyszer kipróbálom az egyiken ezt a másikon azt, azt meglátjuk.

Mindensetre eltettem a blokkokat, ha gari időn belül romlana el én visszaviszem.

2019. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, kb hetente-kéthetente végigmegyek a bikinivonalon, combon, hónaljon és eddig tökéletes (: remélem bírja egy ideig

ja, az alsó lábszáron egy ideig borotváltam és nagyon fáj ott:( ott nem bírom, marad a penge

2019. ápr. 8. 16:18
 8/8 anonim válasza:
Én 15 éve vettem Philipset. Rendszeresen használom.
2019. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!