Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vezeték nélküli fülhallgató...

Vezeték nélküli fülhallgató (Bluetooth) ha bedugom töltőre és közben úgy hallgatok vele a telomon keresztül zenét miközben mondjuk egy ezüst fülbevaló van rajtam, töltő kábel mellett szinte párhuzamosan akkor az is vezeti tehát úgymond veszelyes?

Figyelt kérdés
És ha iszik is közben miközben arany fülbevaló meg gyűrű van rajtam és ezt így csinálom megrázta vagy mi?
2019. jan. 24. 13:58
 1/8 A kérdező kommentje:
*megrazna?
2019. jan. 24. 13:59
 2/8 A kérdező kommentje:

Röviden fekszem az ágyban a konnektorba bedugom a vezeték nélküli fejhallgatót csatlakoztatom Bluetooth-al zenehallgatásra a telomra.

Hallgatom a zenét és a töltő vége a fulbevalom mellet van úgyhogy érintkezhet is.

Így akár az is vezeti az áramot.

És ha még közben felüliek inni is.

Az veszély?

2019. jan. 24. 14:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Ettől nem lesz semmi bajod
2019. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát azért elgondolkodtató hogy ilyen mindennapi cselekedetek is rejthetnek magukban veszélyt.

Valamilyen szinten ha bedugom a fejhallgatót és úgy hallgatom hogy a fejemben tölt az sem hinném hogy jót tesz a testem működésének.

Pláne hogy nemesfém fülbevaló van rajtam ami vezeti ezt az áramot mert a toltozsinor pont itt van ugye bedugva a fejhallgatóba a fülemnel.

És így érintkezik a fulbevaloval is.

E mivel a fülbevaló meg vezeti át magán az áramot akkor a testem is úgymond aramhatas alatt van?

Ha még erre iszik is az ember akkor megrázza az áram hisz fel van töltve árammal a teste és arra iszik folyadékot!?

2019. jan. 24. 14:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne beszéljünk már maximum 5V, 0,2A alatt "áramütés"-ről..

Sokan a 12V-ot szokták fogdosni, maximum megcsíp, semmi extra.

2019. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 repulo ***** válasza:
De ha ilyen fenntartásaid vannak, mégis miért kapcsolod ezen tevékenységeket egymáshoz?
2019. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Számodra a legnagyobb kockázat, hogy a nyakadra tekeredik és elszorítja azt a töltőzsínór. Bár nem az agysejtek csökkenő oxigén-ellátása lesz az elsődleges probléma.
2019. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alex Fly ***** válasza:

Még életemben nem láttam olyan hordozható eszközt, amelynek töltéséhez a hálózati feszültséget szigeteletlen vezetékkel kellene csatlakoztatni...

Milyen fejhallgató az ilyen?

2019. jan. 25. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!