Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy a HP...

Sutaaa19 kérdése:

Miért lehet az, hogy a HP DeskJet 2620 tintapatron újratöltés után nem nyomtatta jól?

Figyelt kérdés
Újra lett töltve az eredeti patron itthon majd egyszer nem nyomtat egy szere 3 oldalnál többet 4 oldal már csak csíkosan nyomtat. Lehetséges, hogy direkt tilt le a nyomtató? Ha igen akkor hogy lehetne ezt megoldani?

#nyomtató #tintapatron #hiba #HP DeskJet 2620
2019. jan. 25. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a "nyomtató letiltana", akkor egyáltalán nem nyomtatna (és hibajelzést is adna)

Megfelelő tintával és az útmutatónak megfelelően töltötted fel? Légtelenítettél? stb, stb...

2019. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Heló 1#1! Ez a "légtelenítés izgat. Ugyanis a Jutubon számtalan utántöltési bemutató van. De szinte mindég használják azt a kis légtelenítő mütyűrt. Én meg sehol nem találok ilyet. Adhatnál egy kis útbaigazítást.
2019. jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha utántöltő készletet vásárolsz, az tartalmazza a légtelenítő adaptert is. Az utántöltés teljes folyamatát részletesen leírja a hozzá mellékelt útmutatő.


Utántöltők, pl. itt:

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Helló 3/3 (most már 3/4)! Kösz a linkeket, alaposak. Pehemre pont a HP304-es patron, meg a HP2630-as printer nem szerepel sehol. De majd a választott cég talán tud valami biztatót mondani. Másik problémám, hogy a HP304-es számlálóját hogy lehet törölni. Mert különben azt hiszi hogy üres.
2019. jan. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig a 304 feketéhez ott van:

[link]


A színesre kérdezz rá náluk.

2019. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ezer bocs, meg egy anyamedve. Kicsit lezser voltam. Csak azt néztem hogy Szegeden vannak, én meg Pesten.

De jó a nyom, meg a márka is ismert lett.

2019. jan. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!