Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit kell vennem az elektromos...

Mit kell vennem az elektromos gitáromhoz ha rock/punkrock hangzást szeretnék elérni?

Figyelt kérdés
Odáig még nem jutottam el hogy erősítőt vegyek. Csak egy olyan mini erősítőm van amibe fejhallgatót lehet dugni de ehez semmi efekt nincs csak az ami alapból van a gitárban ugye... most viszont szeretnék rockosabb/punkrockos hangzást elérni de fogalmam sincs mit kell vennem mire kell figyelni. (Bandák amiktől zenéket szoktam játszani: Green day, brigád, the defectives, sex pistols és hasonló bandák) ja és max 20-25 ezret szánnék rá szóval nem kell olyan komoly cucc (használt is lehet)

2019. jan. 28. 21:54
 1/8 anonim válasza:
Nem is kell effekt, csak egy eke egyszerű torz hang.
2019. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor torz hang nem értek ehez még. Kb 3 hónapja gitározok
2019. jan. 28. 21:59
 3/8 anonim válasza:
Milyen mini erősítőd van?
2019. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valami joyo. Csak fejhallgatóval lehet használni kb 3000ft volt. Es 3A-s elemmel működik :'D
2019. jan. 28. 22:03
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


Esetleg erre gondoltam.. ez jó lenne punk rockhoz?

2019. jan. 28. 22:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg peavey audition. Neztem roluk teszt videot es a peavey mintha picit szebben szólna
2019. jan. 28. 22:39
 7/8 Waff ***** válasza:
Ne, ezt a 10 wattos Fender Frontmant ne! Nagyon zsizsis a torz csatornája. Inkább egy kis Roland Cube 10GX, vagy egy Marshall MG10...ezek használtan 20-21-22 ezer körül vannak. Nézz szét a GS Fanaticon.
2019. jan. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy fent áll e még a kérdés, de nekem is Marshall mg 10m van és nekem nagyon tetszik. Ráadásul újonnan alig több mint 2o.
2019. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!