Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés
Istar7613 nevű felhasználó kérdése:

Meg vettem a sea of thieves-t de azt írja ki hogy nem tudok online játszani mert nincsen úgy be állítva a fiókom. Azt mondja nyissam meg az adatvédelmi és online biztonsági beállításokat de nincs link online meg semmi sincs erről?

Windows 10-em van ha segít.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Microsoft, Sea of Thieves, Windows 10

jan. 30. 19:02  Privát üzenet  

A válasz
repulo nevű felhasználó válasza:

Lehet a tűzfal nem engedi át.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 30. 19:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha beállítottam biztonsági kód küldtést telefonra otp-n vásárlás esetére, akkor azt bolti vásárlás esetén is be kell ütni valahova? Vagy ott elég a pinkód?
A ZARA-ban milyen fajta biztonsagi kapu lehet?
A lopásgátló a kijáratnál bejelez a sima pólóra is?
Miért kell a legtöbb bankban hangosan kimondanom, hogy mennyi pénzt szeretnék felvenni? Ez szerintem sem biztonsági (rossz szándékú ember mindenhol lehet) sem adatvédelmi...
Milyen kötelező teendők vannak egy alacsony forgalmat bonyolító webshopnál?
Adatvédelmi és biztonsági szempontból jobb egy linux mint a windows?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!