Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptop vagy asztali gép?

Laptop vagy asztali gép?

Figyelt kérdés
A gépen játszanék, nem nagy igényű játékokkal, meg a középsuliban grafikát szeretnék majd tanulni, és azt mondták nekem, hogy ahhoz erős gép kell. Valaki a laptopot ajánlja, valaki az asztali számítógépet. Szerintetek melyik lenne a jobb választás?

2019. febr. 1. 23:06
 1/4 grafno ***** válasza:

A laptop az kompakt. Bármikor bárhova elviheted magaddal. Mehetsz nyaralni vele, a vonaton, a repülőn, a wcn. Stb. Az asztali pc az meg egy tv. Van valahol és kész. Kérdés, hogy hol használnád,ha mindig otthon akkor lehet jobb az asztali. Ha vinned akkor laptop. Ismerősöm most vett i5-4gbram-2gbvidi kártya kb 180ert laptopot és szerintem elég lassú. Öcsi meg ryzen5 közepes árut, 8gb ram és valami vidikartyat 30ert és a pc az szakít. Az asztali kb 150be állt meg de sokkal jobban megerte mint a laptop. A PC előnye az egyszerűbb bővíthetőség, hosszabb ideig időtálló szerintem és olcsóbb javítás.

Nekem kb 8eve csak laptopom van, úgyhogy azt is fogok venni. Kell a hely,mert kicsi a lakás. Kb ennyit tudok röviden. Ha pénz nem számít akkor németbe szokott lenni akciós gamer laptop ami magyarban jóval drágább kb 100~130rel. Célszerű nézegetni online mi a kínálat, meg tesztet a kiszemelt rendszerről cpu-ram-vidikartya.

2019. febr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ:)
2019. febr. 2. 10:48
 3/4 Szirty ***** válasza:

A laptop egyetlen előnye hogy kompakt és hordozható.

Semmilyen más előnye nincs.


Ha ez a tulajdonság neked a legfontosabb akkor laptop.

2019. febr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Acer aspire 5 szerintem az egyik legjobb ár/érték arányban

Szép full hd ips kijelző , erős aksi , elég ram , videókártya 2gb gt1030/mx150 , egy 7.gen i5 vagy 3 van benne ami szerintem bőven megfelel. Ha kollégista vagy ,vagy iskolában is használni akarod /kell akkor mindenképpen laptop. Azt mondják sokkal jobban megéri az asztali de nem számolják az árhoz hogy : Billzet ,monitor , touchpad ,hangszórók hozzá van.

2019. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!