Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Labor tápegységen mire való a...

Labor tápegységen mire való a SMOOTH kapcsoló? Bekapcsolásakor a mutatós műszer kb.1 V-tal mutat többet/kevesebbet. Ismerkedek a műszerrel. Vélemény?

Figyelt kérdés

#tanulás #iskola #kapcsoló #labortáp #ismerkedés az elektronikus alapműszerekkel
2019. febr. 2. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

Simítás értelemszerűen, pont ahogy a típusszám alapján próbáltál rákeresni és olvashattad a dokumentációban is.

Feszültségnek pontosnak kell lenni.

2019. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez annyira régi berendezés, hogy még az Internet előtti korszakból származik és NINCS dokumentációja. Bizony bizony, van ilyen! Ezért fordultam a Tisztelt hozzáértő publikumhoz itt. De ettől még nem lettem okosabb, a szót le tudom fordítani én is (értelem szerűen...)
2019. febr. 2. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd, nem megdumálni kell, hanem elnézést kérni, amiért nem írtad le érthetően, hogy miről van szó.

Mégis, mit simíthat szerinted értelemszerűen? (Egy szó!) Gondolkozz...

De igazi szakember egyébként is szétszedi, megnézi, hogy mit csinál a kapcsoló, ez csak ennyi. Ez azért nem jelenthet problémát, mert ilyen labortápokat eleve hozzáértők használnak.

2019. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Elnézést. Akkor nem tanulom meg. Sajnálom, hogy érdekel valami olyan amit MÉG nem tanítanak az iskolában ahová járok. Sajnálom, hogy előre próbálok ismerkedni a világgal. ÉS sajnálom, hogy olyan béna vagyok, hogy azt hittem valaki tényleg fog nekem érthetően és nem lenézően segíteni. ELNÉZÉST KÉREK!
2019. febr. 3. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!