Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha hamisítvány órát hordok...

Ha hamisítvány órát hordok akkor ki fognak nevetni azok akik tudják, hogy nem eredeti?

Figyelt kérdés

Nem a mindenki által ismert Rolexre gondoltam, hanem valami kevésbé ismert márkára, aminek bár működnek a segédszámlapjai, de akkor sincs olyan minőség kinézetre sem mint egy eredeti.

Nem színes kínais és kopott melegítővel hordanám, hanem inggel stb.

Viszont aki ért hozzá már ránézésre is tudja, hogy nem eredeti és mit keresne egy huszonegynéhány éves srác kezén.



2019. febr. 2. 18:49
1 2
 1/11 repulo ***** válasza:

Igen, ki fognak nevetni akik értenek hozzá.

Miért jó az olyan mintha?

Te is tudod hogy nem az, meg aki ért hozzá az is, aki meg nem az úgy sem ismeri a márkát, valószínűleg pont tesz rá.

2019. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azért jó mert tetszik. Össze sem lehet hasonlítani egy Breitling Navitimert egy ezer forintos aluljárós óráéval.

Aki nem ért az órákhoz az is megjegyzi attól még, hogy szép.

2019. febr. 2. 19:21
 3/11 repulo ***** válasza:

Hát nem tudom, amit hirtelen találtam replikákat 30-35.000 forintért, azokról lerí hogy kamu.

[link]

Ennyi pénzért viszont lehet normálisan kivitelezett órákat is kapni, igaz nem Breitling.

www.arukereso.hu/ora-c65/f:ferfi-karora,tipus-analog,ar=2/

Persze ez csak az én véleményem, te pedig veszel amit akarsz. :-)

2019. febr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 repulo ***** válasza:

Upsz, az eleje lemaradt.

[link]

2019. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Van eredeti órám is, nem arról van szó, csak megtetszett ez is. Az enyém egyébként ugyanez a modell, nagyjából így is néz ki.


[link]

2019. febr. 2. 19:59
 6/11 repulo ***** válasza:
Szíved joga. :-)
2019. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Akik hamis telefont/órát akarnak, azok mindig azzal kamuznak, hogy "csak a formája tetszik" :))


Itt egy óra, ami szintén hasonló, csak éppen saját jogán és nem azon kellene molyolni, hogy ki ismeri fel :)

[link]


De hát ez neked nyilván lealacsonyító lenne, még ha a stoppert meg a logarlécet a büdös életbe nem is használod, tehát csak példa volt.

2019. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ilyen Edifice van nekem is :D
2019. febr. 2. 20:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha inget használsz, akkor gondolom olyan körökben is forgolódsz, ahol ez a szokás, netán több embernek is van szép, minőségi órája. Itt viszont valóban fennáll a lehetőség, hogy valaki felismeri, hogy hamis. Főleg, ha 20 ezer forintos koppintást veszel (100 ezer körül már talán kapsz használhatót, de annyiért meg már kapsz eredetiben hasonlót más márkától). Illetve én nem tudnék őszintén mosolyogni egy hamis órával a karomon. Ha észrevennék máson egy hamis órát, nem nevetném ki és szerintem eléggé buta dolog ennek így hangot adni. Ugyanakkor megkérdezném tőle, hogy tud-e róla, és ha igen, miért hamisat vett. Kifejezném nemtetszésem, hogyha úgy hordja, hogy tud róla. Szerintem a legtöbben csóválnák a fejüket, kinevetni talán nem fognak.
2019. febr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem valószínű ,hogy túl sok óraszakértővel futnál szembe; de ha mégis szóvá teszi, akkor sincs semmi baj. Szóvá teszi, megjegyzi, hogy neki az nem tűnik eredetinek (Különben is, miért tenné, mindenki a saját háza táján sepregessen, szerintem tehát belékötni nem fog, hogy neked nem telt, csak utánzatra , vagy valami; maximum megjegyzi,de szerintem beégni nem fogsz, meg nem áll pl neki a zsebedben turkálni, hogy neked csak ennyire telik , te csak ezt engedheted meg magadnak, nem fog ezalapján minősítgetni, és ha mégis a hátad mögött elmondja valakinek , akkoris ő csak legyint, hogy 'Jóvan, és?!! Hagyjál már!!" Ozt akkor enynivel szerintem le is lenne tudva. Mert az embereknek meg vannak fontosabb dolgaik ennél, hogy egy óra miatt cikizzenek valakit. Max kisgyerekek csinálnák, bár őket meg nem érdekli a presztízs, a márka annyira talán. Meg hogy ők se röhögnének ezen biztos órák hosszat; max konstatálnák, hogy 'Ja.' Azt akkor készen van, fél perc után már talán nem is emlékeznének rá. A felnőtt emberek meg már pl ezen túlvannak. Ezt még én nagyon max általános iskolában tudnám elképzelni, de még ott se annyira, hogy kicikiznek emiatt. Egyébként akkor meg utána te is veheted poénra, ha valaki kiszúrja, ezt nagyon el lehet poénkodni:D Hogy:" Igen, nekem iylen utánzatom van xDD" :D:DD:D Szerintem működne, hogyha megütközik rajta, akkor elneveted a dolgot, mert most ez nem olyan egetverő, égbekiáltó dolog :D xD) Kinevetni meg biztos nem fognak.
2019. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!