Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki lefordítaná ezt a...

Valaki lefordítaná ezt a szöveget angolról-magyarra? Szöveg lent!

Figyelt kérdés

"without missing a single shot, kill 3 enemies 50 meters away in a row by headshot, while in a solo classic match in platinum tier or above"

De azt nem értem hogy 50 méteren belül lőjek 3 enemit vagy távolabb és ahogy megkezdődik a mecss onnantól kezdve számolja hogy mennyi löszert lőtem ki?



2019. febr. 5. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
2019. febr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Anélkül, hogy célt tévesztenél, ölj meg 3 ellenséget egymás után 50m távolságból fejlövéssel egy klasszikus solo meccsben. Platinum, vagy afeletti ranggal kell rendelkezned a küldetés teljesítéséhez." - lefordítva ezt jelenti. Amin most még gondolkozok, hogy az az 50m mennyire lehet aranyszabály, mivel a szövegben nincs kikötve, hogy nem lehet se több se kevesebb 50m-nél a távolság. Gondolom több lehet, mivel ha nem kötik ki ezt pontosan, akkor általában messzebről elvégezve is beleszámolja a játék.

Azt sem igazán tudom, hogy a meccsben az első 3 áldozatodat kell-e így megölnöd, vagy a meccs során bármikor ha egymas után 3x ilyen feltételek teljesülése mellett ölsz, akkor megcsináltad. Ennyit ír összesen a küldetés? Semmi más?

2019. febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen csak ennyit!

De közelrülmár próbáltam shotival közelről az első három enemit kilőttem, de nem számított.

Meg amikor már volt több killem aztán lőtem messziről három fejest azt se számolta.

Akkor lehet ugy kell ahogy elkezdődik a mecss onnantól számolja hogy hányat lővök gondolom csak ez lehet.

2019. febr. 6. 14:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha az első válaszban lévő linken elolvasod a tudnivalókat, akkor nem lesz gondod. Onnan tudom hogy nem olvastad el, hogy ott minden le van írva, akkor nem kérdezősködnél.

Tehát hajrá, olvasásra fel.

2019. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi azt nem is vettem figyelembe! És köszönöm szépen az infót! 🤗
2019. febr. 6. 14:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Elolvastam és már értem még egyszer köszönöm!!
2019. febr. 6. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!