Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 94-es Ford Transit féklámpája...

Rafi96 kérdése:

94-es Ford Transit féklámpája folyamatosan világít, viszont mikor a fékre lépek csak a helyzetjelző megy. Olyan mintha fordítva lenne bekötve de nem vettem észre semmi hibát valakinek lenne tippje mi lehet a baj és hogyan kezelhető?

Figyelt kérdés
A helyzetjelző fény rá van adva a kocsira a dupla izzós égő mind két izzója világít, mikor pedig a fékre lépek az egyik elhalványul.

2019. febr. 9. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Test hiba.

Ellenőrizd a csatlakozók érintkezőit.

2019. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már széthúztam összedugtam, hogyan bírom ellenőrizni a csatlakozó érintkezőit?
2019. febr. 9. 18:48
 3/3 veterán vas ***** válasza:

Csak a próba kedvéért, csatlakoztassál ideiglenesen a hátsó lámpa negatív oldalához egy "tuti" testszálat, és meg fogsz lepődni...... ;)


(mondom, ne valamelyik dugaszból, hanem a kasztnitól vigyél egy biztos fémes érintkezést!)

2019. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!