Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Foxpost, címke generálás...

Foxpost, címke generálás hogyan működik?

Figyelt kérdés

Evileg 99 Ft-ért a csomagvarázsló/ foxpost automata generál egy címkét a csomagra. Én ezt úgy értelmeztem, hogy odamegyek az automatához kifizetem a csomag árát és már ott kapok egy címkét, amit ráragaszthatok a csomagra. Viszont napokig vártam hogy a csomagvarázsló felületén megtörténjen a címke generálás de ezalatt a kb 4 nap alatt sem történt meg, szóval kipróbáltam élesben és nem adott az automata semmilyen címkét. Ez most hogy van akkor? Mennyi idő alatt lesz a címke generálva? Vagy tegyem bele címke nélkül és ők majd ráteszik mikor kiveszik az automatából?


Sürgősen fel kéne adnom egy csomagot de semmi erre vonatkozó információt nem találtam..



2019. febr. 10. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Kódot beadtad?


[link]

5. Add meg a Csomagvarázslóban kapott kódot.

2019. febr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, beírtam a kódom, kiválasztottam még egyszer a rekeszt, sőt már ki is fizettem de akkor se kaptam meg a címkét, pusztán egy nyugtát.. Úgyhogy utána vissza kellett vonnom mindent hogy visszakapjam a pénzem..
2019. febr. 10. 10:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam, hogy elég lenne kézzel megcímeznem aztán ők felragasztják mikor ürítik a rekeszeket.. bár ez elég fura lenne.
2019. febr. 10. 10:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor viszont, ha sürgős:

[link]

2019. febr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!