Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Biztos vagyok benne, h vki...

Biztos vagyok benne, h vki bejárkál a szobámba.99%-ban akkor fordul elő, ha hosszabb ideig,2-3 hétig nem vagyok a városban, bár volt, h munkaidő alatt. Milyen kamera van, ami mozgásérzékelős, és bírja pár napig, hétig, és nem feltűnő?

Figyelt kérdés

Konkrétan két zár van a szobán. Kicseréltettem a zárat kb. 3 hónapja, úgyh senki másnak nincs kulcsa. Lehet, h a 3 lakótársam közül vmelyik olyan ügyes, h hajcsattal, v nemtommivel kinyitja, m másra nem tudok gondolni.

Legutóbb, mikor 3 hétig nem voltam, láttam, h nem az a ruhám van felül, amit hagytam. Igen, már tudatosan figyelem. És minden tele volt a parfümöm szagával és nyitva volt az ablak résnyire. A parfüm eltűnt, szerintem leesett, m a polc mellett a szőnyegen nagyon lehet érezni, és valószínű eltörött, de persze az üveget nem találtam. Az ablakot sosem hagyom nyitva, m csak az nem mászik be aki nem akar, úgyh erre kínosan ügyelek. A cérna, meg az ajtó elé húzok vmit kifelé menet, stb. már megvolt. Azt akarom tudni, h ki az.

Eddig mindegyik lakótársam tagadta, h ő lett volna, de a "jelenség" a zárcsere után sem szűnt meg. Milyen kamera bírja sokáig? Mmint ha mondjuk csak az 5. nap v a 2. héten tesz vki látogatást nálam, hogy rögzíthetném, h ki az? Eddig semmim nem tűnt el, a kinthagyott pénz sem, de sztem ez beteges.



#kamera #bejárkál a szobámba
2019. febr. 23. 04:22
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Van sokféle. Pl:


[link]

2019. febr. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Lehet oda járnak be fingani, hogy ne legyen tele a ház szaggal.
2019. febr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

"láttam, h nem az a ruhám van felül, amit hagytam. Igen, már tudatosan figyelem."


Akkor már le is fényképezhetted volna, hogy kizárd az elméd játékait az ügyből.

2019. febr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Azt nem állítom, hogy nem mondasz igazat, de:

Közeli rokon állította, hogy éveken keresztül bejárnak a házba és ezt azt elmozdítanak, átraknak.

Felraktam egy kamerát, ami mindent rögzit, 1 évig volt fenn, az egyetlen bejárati ajtón senki se ki-se be, csak kutya macska a kis lyukon.

És mégis bejártak, mondta Ő...

Feladtam...

2019. febr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
igen leggalább fényképezd le. az emlékezet csalóka ilyen esetben.
2019. febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem sok zárat lehet hajcsattal meg ilyenekkel kinyitni, ez csak filmekben müködik.

Másrészt ha neked folyamatosan iylen érzéseid vannak, akkor igen valószínü, hogy orvosi kezelésre lenne szükséged.

2019. febr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ezt használtam:

[link]

2019. febr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem ritka, hogy fiatal nőknél is előfordul, én kettőt is ismerek, akinek komoly mentális, skizoid problémái vannak.


De az is érdekes volt, amikor egy nyugdíjas hölgynél jártam egy munka miatt.

Konyhában ott figyelt egy osztott képernyős, többkamerás, videórögzítős. Bejárat, udvar teljes kontroll alatt.

Ez persze még hagyján, csak azután a beszélgetés során rájöttem, hogy vannak ám gondok...

Nem a betörők miatt kell a rendszer, hanem más rejtélyes "bejárók" miatt, elsősorban.

2019. febr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a segítôkész válaszokat, de szerencsére nem mentális. A kamerák érdekeltek volna. Köszönöm

2019. febr. 23. 20:09
 10/10 A kérdező kommentje:

Üdv!

A dolog megoldódott. Lehet, h néha játszik velünk az elménk, meg elfelejtünk vmit, de halmozottan skizofrén állapotban kellett lennem, amikor eljöttem szabadságra 5 nappal ezelőtt, és nem áramtalanítottam a szobámban, bekapcsolva hagytam a laptopom (egyébként néhány óra után úgyis magától kikapcsol), nyitva hagytam a ruhásszekrényem és előtte felejtettem a lakótársam, majd rázártam az ajtót. Persze. Nem kizárt, de nem valószínű.

Utazásom előtt odaadtam a landladynek a kulcsaim másolatát és elmondtam, h mire gyanakszom. Néhány nappal utánam a landladym meglátogatta az anyukáját Spanyolországban és mindig kb. 1 hónapig marad. Kivéve most, m rögtön másnap vissza is fordult, és visszahozta anyukáját és a mostohaapját vendégségbe. Bejött a házba, h felszedje a leveleit és mivel vett vmi kis apróságot azt akarta odaadni. Hál' Istennek nem kiabálta tele a házat, h hello, megjöttem, hanem felment és le akarta rakni az ajándékot az asztalomra. Tudta, h nem vagyok ott, nem kopogott, nem vette elő a kulcsokat, csak benyitott. A srác ott állt a nyitott kétajtós szekrényem előtt, és nézegetett vmit. Mikor megkérdezte tőle, h mégis mit csinál, a srác azt mondta, h kölcsönadott vmi baseball sapkát, és azt akarja visszavenni. Mikor megkérdezte, h miért nem ír üzenetet, h hol van, azt mondta, h OK, ez eszébe se jutott, és kiment a szobámból. A landladym azonnal írt üzenetet. Mondtam, h nincs semmilyen sapka, és h bezártam az ajtót, meg minden. Úgyh a srácnak adott 4 hét felmondási időt, h költözzön, de mondta neki, h nagyra értékelné, ha 3 héten belül, mire én visszamegyek elköltözne. Sajnos nem tudjuk hogy ment be, állítja, h nyitva hagytam az ajtót. Végülis most már mindegy is.


Nagyon köszönöm azoknak, akik megpróbáltak érdemben segíteni, v legalább felmerült bennük, h nem biztos, h megőrültem. Tudom én, h sajnos szinte mindenkinek van olyan rokona, vagy ismerőse, ismerősének rokona, akinek hasonló mentális problémája van, de akkor is. Azoknak, akik kapásból azzal kezdték, h orvosi kezelésre lenne szükségem, csak azt kívánom... ha egy hölgy ismerősük ilyen dologgal fordul hozzájuk, csupán 51%-ban próbálják meg komolyan venni az illetőt. Köszönöm

2019. márc. 20. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!