Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valakinél bevált a Pest...

Valakinél bevált a Pest Reject nevű WS Teleshop termék?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 12:20
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
54%

amit teleshopban árulnak, az egy filléres kínai szar.


csak a vásárló pecsapását szolgálja a reklám.

2010. júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Ezt egyébként tapasztalatból mondod, vagy úgy az egész Teleshopról ez a véleményed?
2010. júl. 2. 13:16
 3/46 anonim válasza:
47%
Erre én is kiváncsi lennék, mert most tervezek venni egyet. Jó lenne, ha az első válaszoló konkrét tapasztalatról írna, mert most eléggé úgy tűnik, hogy egy nagy általánosságban mondott lehúzó véleményt. Ezzel pedig nem segített senkinek egy cseppet sem.
2010. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. Meg ha már írok arra is hogy valakinek az ilyen ultrahangos rágcsáló irtók értek e valamit? Mert elég jó áron adják a termékeket... de a használhatóságáról nem lehet hallani. Aki tud valami érdemlegest, az megoszthatná velünk :)
2010. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim válasza:
100%
100nm-es családi házban egy hete megy kettő darab, de légy és szúnyog pont ugyanannyi van, mint előtte
2010. aug. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim válasza:
60%

Kedves Utolsó!

A pókokkal kapcsolatban is ez a tapasztalat?Mert ahol mi lakunk ott rengeteg pók van,csak úgy vonulnak be a házba.Ezek szerint rájuk sem hat ez a kütyü??Légyszi válaszolj!

2010. aug. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim válasza:
42%

Nálunk bevált.

Eltűntek a pókok, még a házunk külső faláról is a hatalmas keresztes pókok.

Eltűntek a hangyák, legyet sem láttam azóta a házban. A szúnyogok néha bejönnek a fényre.

Nagymamámnál az egerek sem jelentkeznek már.

2010. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim válasza:
80%
De jó,hogy válaszoltál a pókos kérdésemre!Köszönöm!!!Akkor azt hiszem veszek egyet..mert bazi nagy pókjaink vannak:((
2010. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim válasza:
58%

"...Nálunk bevált.

Eltűntek a pókok, még a házunk külső faláról is a hatalmas keresztes pókok.

Eltűntek a hangyák, legyet sem láttam azóta a házban. A szúnyogok néha bejönnek a fényre.

Nagymamámnál az egerek sem jelentkeznek már..."

...és lassan a nagypapa sem jön már haza...

Ez a komment egy kicsit bűzlik, nagyon hazabeszél.

2010. aug. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim válasza:
72%

A nagypapa szerencsére hazajön. Sőt! Nem is ment el sehova!

Én csak azt írtam le amit tapasztaltunk!

Nem a Teleshopnál dolgozom és nem akarok senkit rábeszélni semmire, hogy bármit is megvegyen!

Mindenki azt csinál amit akar! Azt vesz meg amit akar!

Ennyi

2010. aug. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!