Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valakinél bevált a Pest...

Valakinél bevált a Pest Reject nevű WS Teleshop termék?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 12:20
1 2 3 4 5
 21/46 anonim válasza:
81%

Csak el kell olvasni az ismertetőjét:"előbb hagyományos csapdákkal fogjunk el mindent,aztán használjuk ezt a készüléket,és ezután biztos nem találunk már kártevőket."Aki ennek bedől,azt csak sajnálni lehet.

Kína pedig a 2.legfejlettebb ország,jó lenne már ezt a gagyizást abbahagyni,mert saját tudatlanságát hirdeti,aki ilyeneket leír.

Ba-be hová kérdésre felel,ban-ben pedig hol kérdésre.(lakásban vagyok,nem lakásba vagyok,Tesco-ba megyek,nem Tesco-ban megyek.)Ennyire nehéz magyarul megtanulni?Borzalom.

2010. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim válasza:
0%
Akit érdekel ez a termék féláron (zsír új), írjon a vietcong008@citromail.hu ra
2011. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim válasza:
90%
Az olvasottak alapján nem veszek Pest Rejektet. A Vaterán tényleg már 2000,- Ft-ért adnak hasonlót, ha az sem működik, akkor 9000,- Ft-ot spóroltam. :-) Egerek ellen nekem nagyon környezetkímélő szerem van, két imádni való cicát tartok, akik gondoskodnak az egérmentesítésről, nem bocsátanak ki semmilyen ultrahangot, vagy elektro mágnesességet, viszont szuperul dorombolnak. :-)
2011. jan. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 barta2000 válasza:
64%
Emberek én már írtam ide egyszer hogy jól működik ez a készülék csak sajna 1hétig lesztek egér és patkánymentesek és már vissza is jönnek. EZ AZ EGÉSZ PEST REJECT 1 BÓVLI SZAR ÉS PÉNZKIDOBÁS MOST MÁR SAJNÁLOM HOGY KI ADTAM ÉRTE PÉNZT. DE MIT GONDOLTOK MÉRT ADJA EL VALAKI VATERÁN ÓLCSÓBBAN??????????? MERT NEKI SE MŰKÖDÖTTT!!!!!!! NE VEGYÉTEK MEG!!!!!!!! sziasztok
2011. jan. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim válasza:
Milyen frekvencián és milyen elven működik ez? Nem értem, hogy lehet az, hogy a patkányt zavarja, de a macskát nem? A két állat méretei között nem sok különbség van. Ráadásul szerintem a méret nem is nagyon számít, hiszen az agya mindenkinek hasonló sejtekből áll.
2011. jan. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim válasza:

szerintem csak beleraktak egy NYÁK-ot abba ellenállást, stb.

meg 3db led-et, nincs itt szó semmilyen ultrahangos meg rádiófrekvenciás jelekről, ez csak egyszerű marketing, elhitetnek az emberrel ilyen semmirevaló készüléket

2011. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

Én is kaptam egy ilyet. Kb 3 hete dugtam be. Eddig még nincs hangya, bár ilyenkor még nem is szoktak lenni. Majd 1 hónap múlva kiderül ér-e valamit.

Azért egy kicsit több cucc van benne mint 3 led.

[link]

Van benne hangszóró is.

[link]

[link]

Itt van róla némi adat:

[link]

[link]

2011. ápr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

Akkor már zenét hallgatni talán lehet rajta. :) Mert sajnos másra nem jó. :)

Megvettük úgy egy fél éve, mind a két készüléket használjuk (az egyik a lakásban, a másik a garázsban) de a rágcsálók száma ugyanannyi mint előtte.

Mi már csak 'rágcsáló hívónak' hívjuk. :)

Egyébként köszönöm mindenki válaszát, de azt hiszem a témát lezárhatjuk azzal, hogy ez egy értéktelen vacak!

2011. ápr. 23. 18:07
 29/46 kkovax38 válasza:
44%
NEM VAGYOK teleshoppos rajongó előre bocsájtom. Tudomásom szerint minden termékre 14 napos visszaváltási garancia van. ha valakinek nem vált be, miért nem vitte vissza, mert visszafizetik az árát. Ha olyan rossz termékeik lennének, hogyan tudtak volna eddig fejlődni. Elejében Budapesten a Kresz Géza u. 29 ben volt egy kis üzletük a picében, ma már több vidéki városban van kirendeltségük. Budapesten a Teréz krt-on és a Thököly úton van üzletük.
2011. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
44%
az uccsónak igaza van,meg az is érdekes hogy valakinek bejön,valakinek nem.lehet hogy hogy minden2. vagy 3. készülék jó a köztiek meg csak bóvlik??
2011. aug. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!