Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valakinél bevált a Pest...

Valakinél bevált a Pest Reject nevű WS Teleshop termék?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 12:20
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
79%

Itt valami sántít:


1. Mióta tartoznak az egerek és a patkányok a rovarok közé???

2. Ha a melegvérűekre is hat, mi a garancia arra, hogy a ház többi lakóit(ember, cica, kutya stb.) nem fogja egészségében károsan befolyásolni???..........hm (!)

3. Tudomásom szerint az ún. elektroszmog- köszönhetően a minket körülvevő elertromágneses tereknek- már így is kezdi megközelíteni azt a kritikus határértéket, amit az emberi szervezet(ami nem egy mellékes tényező!) még úgy-ahogy elvisel! Ha kényelmünk érdekében mindezt nem is kívánjuk észrevenni, attól még ezek léteznek?!....

Összefoglalva: mindenki olyan szarságra költi a pénzét, amilyenre akarja, de ha éppen valakinek van felesleges belőle, annak nagyon szívesen megadom a számlaszámom, és arra nyugodtan átutalhatja!!!

2011. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim válasza:
86%
Lehet hogy par teleshopos cucc bevalik de eloszor nezd meg mashol tuti olcsobb lesz. Logika: tvbe reklamozzak->draga a reklam-> a reklamot te fizeted ki. Masodik lepes: google a baratod. Udv
2012. febr. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim válasza:

Érdekes, hogy ennyire szélsőségesek a tapasztalatok, van akinek tutira bejött és van akinek semmit nem használt. Az jutott eszembe, esetleg nem befolyásolja-e a működést az, hogy miből van a fal. Lehet, hogy az egyik továbbítja a rezgést (pl. panel), a másik (pl. ytong) pedig elnyeli. Nem tudom, csak egy ötlet...

Az egér ellen nekünk a ragacs vált be, háztartási boltban kapható. Elég ronda halál, ahogy beleragadnak, próbálnak kiszabadulni, és szaggatják a bőrüket, véreznek..., vagy beleragad a fejük és megfulladnak... De működik! Mi száraz kutyakaját tettünk bele és arra nagyon mentek.

2012. júl. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 jakabné ildi válasza:
Nekem úgy néz ki bevált.Kb 1 hete használom,és semmi rágcsálás.Lehet hogy van abban valami,hogy a falazattól is függ,nekem vegyes falazat van,és rajta gipszkarton.Amikor bedugtam,pár perc múlva hallottam ahogy elfut.Eddig a ragasztó jött be,ha volt egér,de már azt is kikerülik.Szóval használ.Undorodom tőlük.
2012. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim válasza:
Minden ősszel özönlenek be az egerek. Vettem egy macskát azóta a környéken nincs egér. Szúnyogok ellen ott a Vape, legyek ellen a légycsapó meg a légyirtó spray. Csótányom még nem volt... Szerintem a régi módszerek mindenkinek be fognak válni :)
2012. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim válasza:
Az impulzust a falban lévő vezetékre küldi és így űzi el a csótányt, ami a falakban tanyázik.
2012. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim válasza:

Nekünk már jó pár hónapja meg van. A pókok is, a legyek is, de már egerek is....

Szóval nekünk nem ért semmit. Csak porfogónak van, de majd valamikor landol a kukában

2012. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 Budai Karoly válasza:
a keszulek egy nagy szar!!!!!!!!csak penzhuzas!!!nekunk is van tapasztalatbol mondom.meg h pokok legyek eltunnek.hulyesed ugyan ugy bennt vannak!!
2012. okt. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim válasza:

Szerintem már a reklámból kiderül, hogy úgy hülyeség az egész, ahogy van! Az a véleményem, hogy akik

dicséri ezt a terméket, az mind teleshop munkatárs...

2013. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim válasza:
valami jó modszer pokok ellen?
2013. szept. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!