Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptop magától leáll, néha...

Laptop magától leáll, néha nincs hang, mi lehet vele a probléma?

Figyelt kérdés

4-5 év körüli, megkímélt Lenovo laptop (G50-45). Akkumulátort nagyon ritkán használtam, inkább akksi nélkül, a kábelével használtam. Szervizben még nem volt, hűtő van hozzá. Korábban csak a Windows updatek okoztak gondot, de ha azokat visszaállítottam, minden rendben volt.

Első probléma pár nappal ezelőtt az volt, hogy elment a hang. A hangszóró ikon mellett egy piros x jel volt, és azt írta: az audioszolgáltatás nem fut. Aztán ez megszűnt. volt hang, aztán megint nem, és ez így ment jó párszor. Talán 1-2 nappal később ha megmozdítottam a laptopot, kikapcsolt. Ez azóta is fennáll, de random, néha akár meg is emelhetem, mozgathatom, semmi, máskor meg egy apró lökés és máris kilövi magát. Ma délután már hozzá se értem, úgy kapcsolt ki.


Most lementek mindent, aztán megpróbálok egy gyári visszaállítást csinálni, de esetleg lenne valami tippetek, tanácsotok?

Előre is nagyon köszönöm!:)



2019. márc. 2. 20:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Lehet az, hogy még sosem vittem szervizbe egy alapos takarításra, portalanításra?
2019. márc. 2. 20:51
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet. Én öt éves Lenovo G505-el játszottam el ezt, végül újratelepítettem. Nekem csak a C-t kellett, de mint kiderült, a D-n három virust talált az ESET. Működő, megvásárolt virusirtó mellett! Telekom DNS szerver hiba. No comment.
2019. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!