Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem működik néha a vadi...

Shofia kérdése:

Miért nem működik néha a vadi új billentyűzet?

Figyelt kérdés
Igazából egy elég érdekes dolgot csináltam vele. Ajándékként szánom, aki egy fa borítású kicsit steampunk-os billentyűzetről álmodozik. Én meg gondoltam megcsinálom neki. Fával már régóta dolgozom, tehát annak a részével nincs gond, hogy megcsináljam a borítást. A gondok ott kezdődtek, mikor kénytelen voltam szétszedni a billentyűzetet, mert le kellett szednem a műanyag borítást. a borítás nélkül ugye nem áll össze a gép, szóval újra össze kellett raknom, ami sikerült is úgy, hogy működjön még tök sokáig. De néha van, hogy nem minden gombja működik, pedig egyik pillanatban még működött, és van, hogy az egész nem érzékel semmit. Hogyan tudnám ezt orvosolni? Egyébként mostanában mikor kipróbálom, kifejezetten egy sor működik a billentyűzeten, a többit nem nagyon érzékeli. Lehetséges, hogy a többi sor megsérült, és már nem fog működni? Hol rontottam el? Mindig vigyáztam, hogy karcolás, vagy por ne érje. Szétszedés közben is óvatos voltam. És látom, hogy alapvetően még jó a billentyűzet, még érzékeli a dolgokat, de tök sokszor egy egész sort vagy semmit nem érzékel.

2019. márc. 5. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahol a fólia érintkezik a panellal, keresztirányban vezető gumi segítségével, valószínűleg nem stabil.

Feltételezem, hasonló konstrukció.

2019. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak nehogy megcsiszolj bármit, tisztítani szabad, csiszolni nem.
2019. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!