Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 9V-is Li-po aksi - létezik h...

9V-is Li-po aksi - létezik h tényleg dupla a teljesítménye, ugyan olyan áron?

Figyelt kérdés

a két típus 400 ésw 800 mW:


[link]


[link]



2019. márc. 5. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Létezik hogy tényleg két hulladékot hasonlítasz össze?

Alapból a megadott érték felével számolj, ha nem akarsz meglepődni. A kissebb kb. 250, a nagyobb kb 350 mAh kapacitású.

2019. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Véletlenül a ZNTER az eredeti kifejlesztője az ilyen elven működő termékeknek, mellesleg az eBay-en sok cég él azzal a lehetőséggel, hogy letiltatják az utánzataikat, tehát elvileg ez sem másolt.

Noha még az sem jelenti, hogy a tudja a ráírt értéket, de inkább az Aliexpressen olvasd el a vásárlók visszajelzéseit.

2019. márc. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem, köszi, nos nekem AA-ból van Znterem, és nagyon megh vagyok elégedve vele, ugye sajnos a NiMH aksik nem igazán jók, hamar önkisülnek + eleve a feszültség is kevés. és amikor egy 6-8 db-os eszközről van szuó, ott msá sokat jelent a 2-3 V különbség. tehát nekem nagyon bevált ez ceruzában, még ha csak 400 mA-es is ... úgy tűnik, nagyon nem mindegy a fesz értéke.
2019. márc. 7. 14:16
 4/8 A kérdező kommentje:

és látom értesz hozzá, azt megh tudod mondani h lehetővé tesz-e folyamatos üzemmódot, ha folyamatosan töltöm power bankról vagy egyszerre csak az egyik funkció működik, azaz vagy töltöm vagy használom?

ez fontos lenne, mert pont állandó hazsnálat (10-14 óra) miatt kellene, és azt nyilván ez se bírja, de ha a power bankról mehet folyamatosan, akkor probléma megoldva (erről viszont nincs infó sajnos se ebayen se aliexpressen)

2019. márc. 7. 14:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Elektronikával foglalkozom és a fejlődést igyekszem követni, de nem tudok mindent kipróbálni, pláne amire még szükségem sem volt eddig.

Így azt sem próbáltam még a gyakorlatban, de más téren a töltés és terhelés mindig külön ágon, egymástól függetlenül szokott működni.

Nem megfeledkezve arról, hogy ilyenkor az akkura érkező töltőáram kétfelé oszlik, egyik részét elviszi a terhelés. Ha a terhelés nagyobb, mint a töltőáram, akkor negatív mérleg áll elő, azaz nem töltődés, hanem merülés lesz.

2019. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2019. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Jobb klikk, fordítás magyar nyelvre.

2019. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi, megnézegetem, meg hát sőt, az AA típuson kipróbálom vhogy
2019. márc. 8. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!