Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kindle Paperwhite milyen? Megéri?

Kindle Paperwhite milyen? Megéri?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, s nem szeretnék mindent kinyomtatni. Arra gondoltam, hogy egy e-book olvasóval valamelyest megpróbálom kiváltani. (Meg egyébként is szertnék egyet.)

Kérdés hogy erre a célra mennyire jó megoldás?

A 6 inch nem kevés?



#egyetem #főiskola #e-book #e-book olvasó #érdemes #e- book olvasó #nyomtatás helyett #pocket book #e- könyv
2019. márc. 10. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó. Meg.

Én is használtam egyetemen alatt egy sima 5-t, most a legújabb paperwhite van, ez még sokkal jobb.

A 6 inch egyáltalán em kevés ebookokra. PDF-ekre lehet kevés lesz, vagy legalábbis lehet zoomolgatnod kell majd, vagy konvertálni kell majd a PDF-eket kindle formátumra. Ha sok ábra és képlet van a jegyzetekben, akkor ez lehet nem a legjobb megoldás, ha viszont javarészt nyers szöveg, akkor működhet.

2019. márc. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És pdf-be konvertált ppt-kel mennyire birkózik meg?
2019. márc. 10. 09:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egész használható úgy.
2019. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ppt-t pdfbe konvertalni, ha megoldod ugy, hogy egy oldalra egy ppt oldal menjen, nem lesz annyira nagyon gaz, de nalunk pl a tanar konvertalja a ppt pdfre, 4 old / 1 oldal arányban, ami meg gepen is rosszul nez ki. A kindle a pdf-et nem tordeli, tehat 1:1 arany lesz, aki miatt ervagas pdf konyvet olvasni rajta konvertalas nelkul.

Ha csak erre kell es amugy nem olvasnad, inkabb egy tabletet vegyel, mert egyaltalan nem lesz szep.

2019. márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Bocsi, most nezem, hogy amugy is vennel. A tanacsomat fenntartom. Meg lehet probalni.

2019. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!