Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kiütéses lettem az izomstimulá...

Kiütéses lettem az izomstimulálótól. Abbahagyjam?

Figyelt kérdés
Van ilyen hasizom stimulálóm és minden este használom. Már vagy három hónapja kezdtem el használni, és most csak így elkezdtek kijönni a hasamon ilyen kiütések. Nagyon viszket, fáj,stb. Abba kéne hagynom, de akkor meg attól félek hogy elfogja a hasam veszteni a "feszességét" és nem marad lapos a hasam.(szoktam edzeni is) Mit tudok tenni?
2019. márc. 10. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jó, hogy nagyon viszket meg fáj, akkor kenegesd továbbra is. Ha nem jó, hagyd abba.
2019. márc. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem tudom, hogy mi ez, de ha nem muszáj, hogy érintkezzen a bőröddel, tegyél alá egy vékony pamut anyagot. Ha az a szerkezet fém, vagy műanyag, akkor lehet, hogy az anyaga nem tetszik a bőrödnek.

Ha továbbra is kiütéses vagy, szerintem ne használd. A kiütés egy jelzés a szervezetedtől, hogy valami nem jó.

2019. márc. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fertőtlenítsd legalább alkohollal, borotvaszesz stb., az eszközt is, meg a bőröd is.

Műanyag, izzadás, bőr: gombásodás melegágya.

2019. márc. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Rosszul használod. Az érintkező nem érintkezhet közvetlen a bőrrel, kell közti anyag. Vagy rosszul van beállítva, attól csak azt éred el, hogy a bőr megég, kiütéses lesz, pirosodik, viszket, fáj. Na meg attól is függ milyen készülék. Ezekkel az olcsó tv-s cuccokkal nem csoda, ha bajod lesz tőle.
2019. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!