Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » USB-LAN átalakító segítségével...

Norbi658441 kérdése:

USB-LAN átalakító segítségével működhet az internet az asztali számítógépemen?

Figyelt kérdés
Adott egy Asus P8H77-M PRO alaplapom amin a LAN csatlakozó néha nem működik, random 1-2órákra elszokott menni a netem de csak ezen a gépen, és igen a LAN kábelt is már cseréltem semmi haszna nem volt. Elég nagy eséllyel az alaplapon van a hiba, legújabb driver van fent egyik napról a másikra elkezdte csinálni. Új alaplap vásárlást szeretném elkerülni, milyen megoldások vannak arra, hogy gondtalanul menjen a net? Néztem ilyen usb-s LAN modulokat ezek működnek? Tudnátok konkrét termékeket küldeni?

2019. márc. 21. 13:39
 1/3 TESCOMINOSEGI ***** válasza:

Szia! Az USB-LAN adapter jó cucc és néztem videókat ott működik de nem mondom hogy 100% hogy neked is fog. Bármi lehet a gond a nettel. Amúgy van még Wi-Fi adaptert esetleg, bár ha neked feltétlenül kábeles net az álmod akkor kipróbálhatod ezt a cuccot is. Kerestem neked pár ajánlatot:


Aliexpress: [link]

Árgép: [link]

2019. márc. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem felesleges usb-s megoldás, ha tényleg a lan port ment tönkre az alaplapon.

2019. márc. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is elszállt egy villámlás után, az alaplapomon még PCI port is van, régi hálózati kártyát betoltam, ennyi volt.
2019. márc. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!