Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ti is kaptatok értesítőt a...

Ti is kaptatok értesítőt a navtol?

Figyelt kérdés
Csak az lenne a kérdésem, hogy van annak valami következménye, ha valaki ezt figyelmen kívül hagyja? Vegulis csak egy értesítő

2019. márc. 24. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi van benne?
2019. márc. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Metionin ***** válasza:
Ezt az adós izét? Igen, azt mostanság küldik mindenkinek. Én se csináltam vele semmit, majd küldenek megint ha kész az előre elkészített bevallás amit be kell pipálni.
2019. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Átvételi lehetőség értesítő


Tisztelt Ügyfelünk!


Ezúton értesítjük, hogy tárhelyére küldemény érkezett.

A dokumentumot a beérkezéstől számított 30 naptári napon belül megtekintheti vagy lementheti számítógépének egy tetszőleges könyvtárába. A 30 nap elteltével a dokumentum automatikusan törlődik.

Amennyiben rendelkezik Tartós tárral, a dokumentumot oda is áthelyezheti.



Értesítő kiállításának időpontja: 2019.03.18. 21:34:28


Befogadás időpontja: 2019.03.18. 21:34:28


Feladó: Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV)


Címzett:


Címzett ügyintéző(k):

Név:


Dokumentum főbb adatai

Dokumentum típusa: 18SZJA tervezet elérhetősége

Dokumentum típusleírása: Tájékoztatás a 2018. adóévi adóbevallási tervezet elérhetőségéről

Megjegyzés: NAV üzenet

Elküldött fájl neve: 18SZJA_tervezet_elerhetosege.pdf

Dokumentum érkeztetési száma:

Dokumentum elektronikus lenyomata (Hash hexadecimális formában)


Üdvözlettel:

NISZ biztonságos kézbesítési szolgáltatás


Magyarországról hívható telefonszám: 1818, külföldről: +36 1 550 1858

E-mail: ekozig@1818.hu

Honlap: [link]


Az átvételi értesítő a Szolgáltató által készített és elektronikusan hitelesített igazolás, amely azt igazolja, hogy a Szolgáltató a biztonságos kézbesítési szolgáltatás útján feladott küldeményt elhelyezte a Címzett tárhelyén, és ennek tényéről egyidejűleg értesítette a Címzettet. Az átvételi értesítőt a Feladó és a Címzett számára a Szolgáltató rendelkezésre bocsátja.

A dokumentumra került időpecsétet az igazoláshoz kapcsolódó PDF-fájl XML-állományában találja.


Ez egy automatikusan küldött üzenet. Kérjük, hogy erre az e-mail címre ne válaszoljon!

2019. márc. 24. 19:59
 4/9 A kérdező kommentje:
Es ha nem pipalod be?
2019. márc. 24. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Vállalkozás miatt én gyakrabban is szoktam kapni ilyeneket, de ennek az a módja, hogy utána belépsz az Ügyfélkapun és megnézed, hogy mit kaptál, elolvasod.

Ha akarod, le is töltheted PDF-ként.

Ha nem olvasod el, az úgysem mentesít semmi következmény alól.

2019. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
A netes bevallást ha nem pipálod be akkor az azt jelenti hogy nem csináltál adóbevallást, büntetnek érte. Először küldik ezt amit neked, később meg jönni fog a tényleges bevallás amin lesz 2 rész, az egyiken kell pipálni hogy igen egyetértesz, jó lesz a bevallás úgy ahogy ők megcsinálták, a másik részben pedig az adód 1%-át ajánlod fel.
2019. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2-es, már lehet elfogadni.
2019. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
Tényleg, tegnap nekem még nem engedte, most meg igen.
2019. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 1 hete csináltam meg az adóbevallást és miután átnéztem és elfogadtam utána kaptam ilyen emailt.de nem csináltam semmit vele
2019. márc. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!