Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem ír bizonyos betűket...

Miért nem ír bizonyos betűket a billentyűzetem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Történt a napokban egy kis baleset és a (hama uRAGE Mechanical) billentyűzetemmel. Játék közben féletlen a fülhallgatóm zsinórjával lelöktem egy pohár vizet és ráborult a billentyűzetre, gyorsan kihúztam majd a vizet lecsepegtettem róla meg ahogy tudtam kitörölhettem, viszont ahogy újra bedugtam magától elkezdett random betűket beírni és az alsó sor (í-től a kötőjelig illetve az alatta lévő sor) nem működik, vagyis nem érzékeli amit írok. Valaki tudna ebben segíteni? Nagyon szépen köszönöm előre is
2019. márc. 26. 19:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve még az is a baja, hogy ha nincs benyomva a CapsLock akkor full naggyal ír mintha belenne, a számokat is úgy írja mintha folyamatosan nyomnám a shiftet mellé. Kiszedtem a billentyűit és nincs morzsa vagy kosz beszorulva szóval az nem lehet a baja. Illetve másik billentyűt is megnéztem azzal semmi gond nincs
2019. márc. 26. 19:38
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor rögtön szét kell szedni darabokra és tisztítani, szárítani az egészet.

Ellenkező esetben azt kockáztatod, hogy a feszültség hatására, elektrolízis miatt szétrohadnak benne dolgok és totálkáros lesz.

2019. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Talán azért, mert történt a napokban egy kis baleset és a (hama uRAGE Mechanical) billentyűzetemmel. Játék közben féletlen a fülhallgatóm zsinórjával lelöktem egy pohár vizet és ráborult a billentyűzetre.
2019. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szétszedtem most várok pár napot aztán ha akkor sem jó akkor nem tudom mit tegyek
2019. márc. 26. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
#2 hozzászólásom nem pont úgy értettem, hogy szétszeded és vársz.
2019. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem hogy nem úgy gondoltad, de ha szétszedem és összerakom szart nem érek vele, ezért várok, hogy száradjon ki teljesen.
2019. márc. 26. 21:11
 7/7 A kérdező kommentje:
Szétszedni meg már egyből szétszedtem
2019. márc. 26. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!