Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen FÜLhallgatót ajánlotok 10 ezer forintig?

Fontos, hogy jó legyen a hangzása, és strapabíró legyen. HyperX Cloud 2 fejhallgatót használok, de az túl nagy, nem tudom mindenhová vinni, ezért szeretnék egy jó fülhallgatót venni, csak sajnos vagyok otthon bennük, mert sosem használtam hosszabb ideig fülhallgatót, tehát nem tudom mi számít jónak. Mit ajánlotok?

Keress kérdéseket hasonló témában: fülhallgató

márc. 28. 13:30  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

És vezetékes legyen, ne bluetooth-os.

# 1/2Időpont márc. 28. 14:42 Privát üzenet
SoundMagic E10, szintén V karakteres mint a HyperX Cloud 2.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 28. 16:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vettem egy vezetéknélküli fülhallgatót, ami folyton villog, amikor be van kapcsolva, és idegesít. Ezt a villogást ki lehet kapcsolni valahogy? Illetve két zene között hallható,...
Tudtok ajánlani egy olyan fülhallgatót ami Bluetooth-os, jól szól és megfizethető?
Milyen fülhallgatót ajánlotok-ilyen nagyra gondoltam, amit linkelek?
Sehol se lehet már eredeti xiaomi piston 3 fülhallgatót kapni?
Tudtok olyan fajta fülhallgatót ami nagyon jól adja a basszust? Ha igen akkor type-c vegűt? Ha nem az se baj. Csak írjatok 25k alattiakat.
Szeretnék venni egy gamer fülhallgatót kb.10. 000ft-ér amit xbox one-on használnék. A lényeg az lenne nekem, hogy halljam, hogy hol mozog az ellenfél pl. pubgben vagy fortnitban...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!