Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » LED lámpához speciális mozgásé...

Ablack kérdése:

LED lámpához speciális mozgásérzékelő kell? A jelenlegi éjszakánként magától bekapcsol.

Figyelt kérdés

2019. márc. 29. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell, a mozgásérzékelőben relé van, ami mögé azt kötsz amit akarsz egy maximum teljesítményig. Két dolog miatt lehetséges, hogy bekapcsol:

- Valami mozog előtte, vagy azt hiszi, hogy mozog.

- Áramkimaradás van, ilyenkor mindig bekapcsol, amint újra áramot kap.

2019. márc. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan mozgásérzékelő kell és nincs is másféle, legalábbis a PIR kategóriában.
2019. márc. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3 állítható kis kapcsoló van rajta.

Lehet állítani rajta az időt is, azt hogy mekkora nagyságra kapcsoljon be és milyen sötétedésre kapcsoljon.

Nyilván a tied túl érzékenyre van állítva.

2019. márc. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Magam részéről az érzékenységet egyik lámpámnál sem szoktam korlátozni, pont megfelel maximumon, viszont az sem mindegy, hogy milyen gyakran kapcsol be akaratlanul.

Ha csak néha, azzal foglalkozni sem érdemes szerintem, fogyasztásban is jelentéktelen az a pár perc, főleg LED-lámpánál.

Van egy olyan E27 lámpám is, ami egybe van építve a PIR érzékelővel, annál meg azt vettem észre, hogy amikor "csörög" a mobiltelefon, bekapcsol.

2019. márc. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valószínűleg az érzékenységen kell állítanom.
2019. ápr. 9. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!