Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem 2 napja a média marktba...

Vettem 2 napja a média marktban egy jbl fejhallgatót 16 ezer forintért de nem kényelmes és a színe se nagyon tezszik. Megbántam hogy megvettem. Kicserélik másikra, vagy vissza adják a pénzem úgy hogy nincs semmi baja?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 1. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha online rendelted meg, akkor adatott neked is a tizennégy napos elállás.
2019. ápr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Kicserélik másikra, vagy vissza adják a pénzem úgy hogy nincs semmi baja?"


Egy próbát megér.

Megmondod hogy ajándékba akartad venni, de nem jól sült el a dolog és emiatt van gondod. A médiában vásárlási utalványra vissza szokták adni az árát, ami egy évig érvényes. Ha egy éven belül nem költöd el, ezer, ezerötszáz körüli áron meghosszabbítják még egy évre ka kell. Én már sokszor sok dologgal jártam így. Még tévét is vittem vissza.

Az utalványt akár más is levásárolhatja, az árát meg odaadja neked, nem névre szóló.

2019. ápr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és még egyszerre sem muszáj elkölteni, több részletben is lehet, illetve kipótolható ha nagyobb összegű a vásárlás.
2019. ápr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyufi ***** válasza:
27%
Nekem nagyon pozitív tapasztalataim vannak a MediaMarkt-al Szerintem visszaveszik. Esetleg ha mégsem, mondy hogy néha, mintha recsegne, pedig az előző füleseden nem csinált ilyet. Vagy valami hasonlót.
2019. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!