Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Radeon R7 250 folyamatosan...

Radeon R7 250 folyamatosan crashel, ötletek?

Figyelt kérdés

Még 2017 szeptemberében vettem egy új gépet.Fel lett telepitve a Windows 7 és minden szép és jó volt.Azonban másnap böngésztem a netet és egyszer csak fehér képernyő és beakadt hang,semmit sem tudtam kezdeni csak újrainditás!Azóta folyamatosan ezt csinálja de vannak kivételes játékok amiknél fura h nem crashel ki pl:Far Cry 3,Max Payne 3,GTA V,Thief,CSGO

És vannak amiket épp h elinditok már crashel...pl:Euro Truck Simulator 2,PUBG,League of Legends.

Tehát röviden crashel és beakad a hang,nemlehet vele semmit sem kezdeni csak újrainditás!Valami tippek esetleg? :/



2019. ápr. 8. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
talán régebbi driver visszatétele
2019. ápr. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem segitett semmit a régebbi driverok visszatétele... :/
2019. ápr. 9. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!