Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Igazam van vagy tényleg csak okoskodok?

Anyám 4 hosszabbítót dugott egymásba. Nekem a fizika órákról úgy rémlik hogy ebben az esetben nő az ellenállás, ami tűzveszélyes lehet. Amikor megemlítettem neki lehordott mindennek hogy majd ő tudja és semmi baj nem lesz ebből.

Keress kérdéseket hasonló témákban: elektronika, áram, ingadozás, elosztó, számítógép, TV, internet, hűtő, fagyasztó, telefon

ápr. 9. 13:13  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

De többször lecsapta már de nagyon lazán lerendezi egy visszakapcsolással és minden megy tovább a következő lecsapásig.

# 11/12Időpont ápr. 9. 15:55 Privát üzenet
repulo nevű felhasználó válasza:

Van vér a pucájában anyukádnak! :-)

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 12/12Időpont ápr. 9. 16:20 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A főnököm azt állítja, hogy nem azt a céges telefont adtam neki vissza, amit kaptam. Hogyan bizonyíthatom be az igazam?
Igazam van vagy tévedek?
Mit tehetnék, hogy bebizonyosodjon az igazam?
A Tescos telefonkártya csak a náluk vásárolt vagy független telefonban müködik igazam van?!
Megéri HTC HD 2 őt venni vagy ti milyet ajánlotok tapasztalatok vélemények róla? Amúgy ingyenes rajta az időjárás előrejelző progi van valami havidíja a telefonnak külön gondolom nincs igazam van?
Lenovo vibe z2 vagy huawei ascend mate 7? Okoskodok ne irjanak ha kerhetem.

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!