Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elnémult a fülhallgatóm egyik...

Elnémult a fülhallgatóm egyik oldala, miért?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy kis olcsó fülest a százasban ideiglenesen hogy majd később beruházok egy jobbra, először nagyon jól szólt aztán ahogy hallgattam a zenét 10 perc után szépen lassan elkezdett halkulni majd teljesen elnémult az egyik oldal. Csak kíváncsi vagyok,szerintetek miért? Szerintem nem a vezeték tört meg, meg tudnám valahogy javítani?
2019. ápr. 10. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Először mindíg az egyik fele romlik el.
2019. ápr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kuka.. azok a fülesek semmire nem jók. Vegyél egy rendeset
2019. ápr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hajlítgasd egy kicsit a drótot, főleg a csatlakozónál. Ha megszólal akkor az a baj.
2019. ápr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez van az olcsó fülesekkel. Az enyém működik de az egyik oldal halkabb. Baromira zavaró. Nem érdemes ilyen vackokat venni. Pár ezerért már vannak baromi jók.
2019. ápr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!