Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Más országspecifikus hirdetés jelenik meg, nem magyar! Többi lent! Mit tudnék csinálni?

Üdv, nem spamre gondolok vagy felugró ablakra hanem amikor rákeresek valamire pl : media markt akkor kidobja legfelül hogy hirdetések. Itt mindig több lengyel oldal van magyar oldal helyett pl :playstation keresésre kiadja a playstation.pl-t. Voltam tavaly legyelországban azóta ezt csinálja. A cookiekat már töröltem de nem használ. Mit tudnék csinálni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: keresés, Google, keresőmotor, cookie

ápr. 10. 20:26  Privát üzenet  

A válasz
repulo nevű felhasználó válasza:

GPS be van kapcsolva?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 10. 20:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen Magyar vagy külföldi oldalak vannak ahol ingyen lehet hirdeni?
Rendben van az, hogy a kis példányszámú kormánypárti lapoknak jut a legtöbb állami hirdetés, míg a nagyobb példányszámú kormánykritikus lapok szinte semmit nem kapnak?
Instagram beállítása. Az instagrammom annó Erdélyben csináltam és zavar, hogy nagyrészt románok és nem magyarok jelölnek, meg minden hirdetés román. Mit tegyek, hogy magyar...
Előfordult már veletek, hogy csak azért nem (vagy "csakazértsem") vesztek/vettetek meg egy árucikket vagy igénybe egy szolgáltatást, mert?
Svájcban élő magyar családnál lakó bébiszitternek mennyi lenne a korrekt fizetés az alábbi feltételekkel (ez NEM hirdetés! )?
Samsung galaxy s2 gtI9100P . Utána néztem neten de magyar oldalt nem találtam . Www. Aprod.hu/hirdetes/samsung-galaxy-s2-ID1PbFn. Html a link alapján valaki megtudná mondani hogy...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!