Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit tegyek ha a fülhallgatómnak csak az egyik fele szól? (I7S TWS)

Valaki segítsen kérlek.

ápr. 11. 20:56  Privát üzenet  

A válaszok

Próbáld ki előbb egy másik telefonnal is. Ha ott sem szól akkor a kábel lehet valahol megtörve.

Ha drága volt és/vagy ragaszkodsz hozzá akkor keress egy szervizt ahol megjavítják. Általában teljes kábel csere.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 11. 21:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy ennek nincs kábele mert ez bluetoothos.De azért köszi :)

# 2/5Időpont ápr. 11. 21:07 Privát üzenet

Vagy párosítási hiba, vagy elromlott.

Eddig jó volt, vagy most vetted és nem szól az egyik?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 12. 13:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát nem az enyim,csak én tettem fel a kérdést mert kérdezték tőlem,de a neten rendelték és nem tudta párosítani mert nagyon "ügyes" és nem jó csak az egyik szól.

# 4/5Időpont ápr. 13. 09:31 Privát üzenet

Szia. Nem tudom, hogy azóta megoldódott-e ,de én is ma kaptam meg az enyémet ,és nagy nehezen sikerült megoldani.

Nyomd a kettőt egyszerre 3 mp-ig, majd miután elkezdtek villogni, az egyiket nyomd meg duplán. Így csatlakoznak egymáshoz.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 20. 11:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elnémult a fülhallgatóm egyik oldala, miért?
Miért nem érzékeli az ecigim az egyik aksit?
Egyik napról a másikra használhatatlan lett a pendrive-om, nem veszi észre a flash-en a számitógép a zenéket pedig lenni kellene rajta zenének csak formázni akarja és nem tudja...
Elkezdett egyik pillanatról a másikra recsegni a hangfalam. Valami megoldás vagy cseréljem le?
Miért van az hogy néha a fülhallgatómnak csak az egyik oldala szól?
Miért nem szól a fülhallgatómnak az egyik része?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!