Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a fülhallgatómna...

Mit tegyek ha a fülhallgatómnak csak az egyik fele szól? (I7S TWS)

Figyelt kérdés
Valaki segítsen kérlek.
2019. ápr. 11. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki előbb egy másik telefonnal is. Ha ott sem szól akkor a kábel lehet valahol megtörve.

Ha drága volt és/vagy ragaszkodsz hozzá akkor keress egy szervizt ahol megjavítják. Általában teljes kábel csere.

2019. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy ennek nincs kábele mert ez bluetoothos.De azért köszi :)
2019. ápr. 11. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy párosítási hiba, vagy elromlott.

Eddig jó volt, vagy most vetted és nem szól az egyik?

2019. ápr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem az enyim,csak én tettem fel a kérdést mert kérdezték tőlem,de a neten rendelték és nem tudta párosítani mert nagyon "ügyes" és nem jó csak az egyik szól.
2019. ápr. 13. 09:31
 5/5 anonim válasza:

Szia. Nem tudom, hogy azóta megoldódott-e ,de én is ma kaptam meg az enyémet ,és nagy nehezen sikerült megoldani.


Nyomd a kettőt egyszerre 3 mp-ig, majd miután elkezdtek villogni, az egyiket nyomd meg duplán. Így csatlakoznak egymáshoz.

2019. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!