Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Hobbi célra milyen forrasztóállomást érdemes venni, milyen árfekvésben?

Nézegettem a Farenheit-eket, de több helyen írták, hogy tönkremegy rövid idő alatt. Aztán láttam 6-7 ezerért Parkside-ot, úgy tudom az egész jó márkának számít.

Esetleg tudnátok ajánlani valamit? Olyan lenne jó amiben van rendes pákatartó, illetve ilyen kis csipeszek, amik a munkadarabot megtartják.

ápr. 12. 15:12  Privát üzenet  

A válaszok
Nekünk Farenheit van, eddig jól bírja. Bár nem napi szinten használjuk, csak havonta 1-2x.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 12. 16:15 Privát üzenet

Elektronikához olyat érdemes venni, ami nem csak egyszerű triac-szabályzóval állítható be, hanem konkrétan méri is a hegy hőmérsékletét és annak függvényében szabályoz vissza (negatív visszacsatolás).

Alábbi linken ezt képviselik a kijelzős típusok:

[link]

A másik fajta csak egyszerű teljesítményszabályzó, aminél a hőfokot befolyásolja a pillanatnyilag forrasztott tárgy hőelvezető képessége.

Míg a másik automatikusan korrigál.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 12. 17:46 Privát üzenet

Nekem ilyen van.

[link]

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 12. 18:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érdemes 2019-ben MacbookAir 13” 2017-et vásárolni?
Arduino. Mit érdemes kezdőként beszerezni illetve hol induljak el?
Milyen elektromos rollert érdemes venni?
Mennyiért érdemes E-cigit vásárolni?
Ha az ecigim ize kicsit más nem égett és gőz is megfelelő akkor érdemes porlasztót cserélni?
Ilyen célra milyen eszközt érdemes vásárolni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!