Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Minőségi fülhallgató max 6k-ért?

Xiaomi piston 3 fülhallgatót használtam eddig. Sajnos már nem lehet kapni csak hamisítványokat. Alternatív megoldást keresek, ami hozza a xiaomi minőséget hasonló árban (bármilyen márka érdekel).

(Hybridek nem sikerültek olyan jól, visszalépés lenne a pistonhoz képest.)

Kínából is szívesen rendelek.

ápr. 14. 14:25  Privát üzenet  

A válasz

Qcy qs1, ezt vettem azelőtt is volt egy fulesem tőlük az is igen hozta de sajnos hosszabb ideig nem hasznaltam ugy az akksija tönmrement de igy is birta 3 evet ha vigyaztam volna ra akkor többet is, most ezt vettem, kicsit drágább mint 6000 ft de szerintem megéri.

[link]

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 14. 14:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van az ha bedugok bármilyen füllhalgatot akkor az nem müködik jól, miért van ez?
Csere, levásárolhatóság, vagy pénvisszafizetésre számítsak majd?
Milyen FÜLhallgatót ajánlotok 10 ezer forintig?
Mi lehet a baj?
Az a problémám, hogy amikor az iPhone fülhallgatóm bedugom a telefonba és zenét akarok indítani, akkor csak a füllhallgató oldalsó hangszóróiból szól a zene, az elöl lévők pedig...
Gearbestről rendeltem kb.5 hete egy fülest és egy üvegfóliát. A fóliára azt írja, hogy shipped out, míg a fülesre, hogy paid. Mitől függ/mennyi idő még kb, hogy megjöjjenek?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!